Zarządzaj plikami cookies
Wróc do bloga

Działki nad morzem, u styku jeziora i lasu. Czego chcieć więcej?!

Bartosz Antos
15 maja 2018
Inwestycje w nieruchomości
Działki nad morzem, Mielno Marina

Zakup wymarzonej działki nad morzem, która spełni nasze, nawet najbardziej wygórowane i zróżnicowane oczekiwania, jest teraz możliwe! O urokach położonej na mierzei dzielnicy Mielna oraz o jej potencjale inwestycyjnym i rekreacyjnym opowie Bartosz Antos z portalu www.saveinvest.pl.

W atrakcyjnym miejscu

Wyobraź sobie, że spoglądasz przez okno swojego, prywatnego domku nad morzem i widzisz piękne, spokojne jezioro, malowniczy las, a z oddali dobiega rytmiczny i kojący szum bałtyckich fal. Wyobraź też sobie, że na własnym molo cumujesz łódkę, podziwiasz zachodzące słońce, Twoje dzieci bawią się na prywatnym placu zabaw, a od najbliższej plaży czy przystani rybackiej dzieli Cię kilkuminutowy spacer. Czy marzenia nie zaprowadziły nas za daleko? Jak pokazuje przykład działek zlokalizowanych w dzielnicy Mielna na mierzei wcale nie! To wszystko (a nawet więcej) zapewni rekreacyjny i inwestycyjny potencjał działek u styku morza, jeziora, w sąsiedztwie lasu, nieopodal jednego z najpopularniejszych nadmorskich kurortów, czyli Mielno Marina by Saveinvest.

Wyjątkowa lokalizacja

Lokalizacja między dwoma dużymi zbiornikami wodnymi (morzem Bałtyckim i Jeziorem Jamno) oraz sąsiedztwo lasów sprawia, że okolica jest nie tylko niezwykle urokliwa, ale również ma prozdrowotny mikroklimat i jeszcze więcej leczniczego jodu. Wyjątkowo świeże powietrze sprawia, że nasz organizm bardzo szybko się regeneruje, a rozległe piaszczyste plaże i ścieżki pieszo-rowerowe sprzyjają relaksującym spacerom wczasowiczów.

Gdy będziemy mieć już dość plażowania i zmęczy nas szum morza możemy wybrać jedną z licznych, czekających na nas atrakcji: żeglować łódkami po jeziorze, poszaleć na skuterach wodnych lub trochę spokojniej, popłynąć tramwajem wodnym „Koszałek” do Koszalina, bądź do centrum Mielna. Co więcej, Jamno wyjdzie naprzeciw także oczekiwaniom miłośników wędkarstwa – aż roi się tu m.in. od węgorzy, szczupaków, sandaczy i leszczy.

Położenie działek w prestiżowej i spokojnej dzielnicy nadmorskiego kurortu Mielno, pomiędzy morzem i jeziorem, pośrodku lasu sprawia, że jest to najbardziej wyjątkowa lokalizacja na polskim wybrzeżu. Tu zrealizujesz swoje marzenia o beztroskim, spokojnym wypoczynku z dala od zgiełku ludzkiego.

Tutaj możesz zrealizować inwestycję

To tutaj, czyli na mierzei, przeprowadzisz także intratne inwestycje, które zadbają o zabezpieczenie przyszłości finansowej – nie tylko Twoje, ale także i Twoich bliskich! Wszystko za sprawą wspaniałej lokalizacji, czyli usytuowania działek w bliskim sąsiedztwie jednego z najpopularniejszych nadmorskich kurortów Mielna oraz Jeziora Jamno z bogatą ofertą sportów wodnych – informuje Bartosz Antos z portalu www.saveinvest.pl. Mielno to jeden z najbardziej znanych polskich kurortów, który odwiedzany jest przez miliony turystów (szacuje się, że ponad 9 mln rocznie) – ze względu na urzekającą plażę oraz imponującą, biegnącą wzdłuż niej, promenadę spacerową. Co więcej, Mielno nieustannie się rozwija (czym przyciąga zarówno turystów, jak i inwestorów). W styczniu 2017 r. uzyskało ono status miasta, co umożliwiło m.in. staranie się o dodatkowe pieniądze i korzystanie z unijnych programów przez lokalnych przedsiębiorców.

Oprócz ograniczonej ilości jakże wartościowych działek nad morzem o ich potencjale inwestycyjnym decyduje także fakt, że już w kwietniu 2018 roku zostanie oddana do użytku droga ekspresowa S6 do Szczecina, a dalej autostrada do Krakowa czy Berlina, dzięki czemu czas podróży skróci się w sezonie nawet o kilka godzin. Można zatem spodziewać się jeszcze większego zainteresowania odwiedzających, wzmożenia już i tak pokaźnego, “turystycznego ruchu”.

Mielno Marina by Saveinvest to możliwość spełnienia marzeń o rodzinnym wypoczynku, poczuciu bezpieczeństwa i luksusu, a przede wszystkim świetna okazja na bezpieczną i zyskowną inwestycję, która zadba o przyszłość finansową całej Twojej rodziny!

Bartosz Antos

Dyrektor ds. nieruchomości

Zainteresował Cię nasz artykuł?

Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera. W zamian zyskasz dostęp do najnowszych informacji o inwestycjach, informacji o zmianach w prawie oraz regularnych artykułów branżowych.

Gwarantujemy wysoką jakość treści, a jeśli zdecydujesz się wypisać, wystarczy jedno Twoje kliknięcie.  * Pole obowiązkowe

  Skontaktuj się z nami

  Zadzwoń: +48 888 800 800
  lub napisz wiadomość - rozpocznijmy współpracę!
   * Pole obowiązkowe