Przejdź na Saveinvest.pl
Odkryj miejsce, które będzie
Twoją ostoją. Zamieszkaj nad
morzem i spełnij swoje marzenie!
Gdzieś pomiędzy lasem, a morzem,
tam gdzie natura tylko
czeka na Twoje zaproszenie.
Wypoczywaj i jednocześnie zarabiaj na
rekreacji. Grunt to inwestycja, która gwarantuje
zysk, nie tylko finansowy, ale i duchowy.
Twoja własna działka rekreacyjna,
gdzie wypoczywasz z rodziną lub
prowadzisz biznes.
Turystyczny skrawek raju, gdzie po
dniu pełnym lokalnych atrakcji możesz
wyciszyć się w gronie najbliższych.
ikona

Poznaj okolicę

Delikatna morska bryza, malownicza plaża, spokojna okolica – przekonaj się, że wakacyjna sielanka może trwać wiecznie! Ostoja Kładno to miejsce, w którym poczujesz wewnętrzną harmonię i odkryjesz korzyści płynące z bliskości natury. Stwórz wymarzone miejsce dla siebie i najbliższych, zarabiaj na inwestycji w rekreację i ciesz się bogactwem okolicy niezależnie od pory roku. Ogrodzone osiedle daje poczucie spokoju, a wyjątkowa lokalizacja – komfort obcowania z przyrodą, każdego dnia!

W połączeniu z naturą dajemy Ci to, co najlepsze
okona morza

30 min spacerem
do morza

okona morza

Działki ze zgłoszeniem pod
domek rekreacyjny

okona morza

Okolica pełna
pięknych drzew

okona morza

Utwardzona droga
wewnętrzna

okona morza

Ogrodzony teren
z wjazdem

okona morza

Działki uzbroimy
w prąd i wodę

okona morza

Projekt domku
rekreacyjnego gratis

okona morza

20 minut do Kołobrzegu
oraz Mielna

Oaza spokoju,
ostoja duszy…

Ostoja Kładno to miejsce, w którym odzyskasz spokój ducha i odetchniesz od miejskiego zgiełku. Sąsiedztwo morza i terenów zielonych gwarantuje błogą ciszę, poczucie harmonii i radość obcowania z naturą, natomiast bliskość atrakcji i punktów usługowych zapewnia nieograniczone możliwości rozrywkowe i przypomina o zaletach Pomorza Zachodniego.

O OSTOI

Działki ze zgłoszeniem
pod domki rekreacyjne

Nowoczesna okolica o sielskim klimacie? Ostoja Kładno to osiedle działek rekreacyjnych, które łączy zalety dużego miasta i malowniczej wsi. To doskonałe miejsce do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi oraz niepowtarzalna okazja do rozwinięcia dochodowego biznesu. Różnorodność okolicznych atrakcji i bliskość natury sprawia, że jest to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Kładno spełnia potrzebę wytchnienia i relaksu, a jednocześnie daje możliwość zysku i poczucie bezpiecznej przyszłości.

Lokalizacja

Sprawdź gdzie znajduje się Ostoja Kładno

Ceny działek

Znajdź dla siebie najkorzystniejszą ofertę

Finansowanie

Dowiedz się dlaczego to się opłaca

Opinie klientów

Gdy zdecydowałem się na sprzedaż, ekipa Saveinvest w ciągu 4 miesięcy znalazła nowego nabywcę i odsprzedała moją działkę ze sporym zyskiem :)
Sprawa została poprowadzona wzorowo od początku do końca. Saveinvest znalazło klienta i podpisało umowę na podstawie mojego pełnomocnictwa - było to dla mnie ogromnym ułatwieniem bo mieszkam za granicą i nie musiałem specjalnie przylatywać do Polski.
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą i serdecznie ją rekomenduję. Z wielką przyjemnością podpisuję się pod ich hasłem “Grunt to zysk”!
Brawo Saveinvest! :)

Elwis Lewczuk

Od firmy Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa zakupiłem działkę w Jaworku, blisko gór. Otrzymałem świetna ofertę cenową, a w pakiecie również ułatwienia w postaci zajęcia się formalnościami przez firmę — idealna opcja dla wszystkich, którzy nie mają wiedzy lub czasu!
Saveinvest przekształca samodzielnie moją działkę na budowlaną, a całym procesem zajmują się jej specjaliści. Dlatego też polecam kontakt z nimi — w przyjazny i fachowy sposób przeprowadzają klienta aż do podpisania aktu notarialnego.
Polecam i zachęcam do wyboru firmy Saveinvest!

Andrzej Biela

Saveinvest zajął się wydzieleniem działki oraz przekształceniem na działkę budowlaną. Zleciłam im odsprzedaż działki i nowego nabywcę znaleźli w ciągu 3 miesięcy. Działka została sprzedana ze sporym zyskiem dzięki temu, że została przekształcona na budowlaną i firma zajęła się doprowadzeniem infrastruktury. Dla mnie inwestycja była bezobsługowa.

Elwira Redlarska

W dzisiejszych, pełnych oszustw czasach, oferta firmy Saveinvest wydaje się zbyt piękna by była prawdziwa. Ja sprawdziłem i mogę z całą pewnością polecić. Biznes bez ściemy.

Radosław Wronski

Profesjonaliści, którzy nie tylko doradzą, ale także zajmą się każdym szczegółem, dbają o stały kontakt z klientem i dobre relacje!

Agnieszka Herezy

Mogę z przyjemnością potwierdzić wszystkie pozytywne referencje i opinie o firmie Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa. Jako nowy nabywca działki z oferty tej firmy mogę tylko napisać, że zachęcam wszystkich szukających działek do kontaktu z jej specjalistami. Miły, profesjonalny i fachowy kontakt, bardzo dobra oferta i brak formalności — wszystkie leżą po stronie Saveinvest.

Robert Dziki

O firmie

Saveinvest to polska spółka działającą w sektorze nieruchomości, zatrudniająca wykwalifikowanych specjalistów, którzy od ponad 17 lat dbają o najwyższą jakość świadczonych usług. Saveinvest nie tylko pomaga w znalezieniu gruntu czy perfekcyjnej lokalizacji pod inwestycję, ale przede wszystkim spełnia marzenie o posiadaniu własnego kawałka ziemi. Potwierdza to ponad 1000 zadowolonych Klientów. Grupa Saveinvest jest właścicielem wszystkich nieruchomości znajdujących się w ofercie, a ich zakup finansuje z własnego kapitału.

ikona 700 zadowolonych klientów ikona gwarancji najwyższej jakości ikona 17 lat doświadczenia