Przejdź na Saveinvest.pl
W pobliżu morza
w sąsiedztwie pola golfowego,
jeziora i przystani

W pobliżu morza,
w sąsiedztwie pola golfowego,
jeziora i przystani

Odkryj działki w trakcie przekształcania 2800 m do morza i plaży. Zamieszkaj na osiedlu z jacuzzi, sauną, prywatnym basenem i brodzikiem dla dzieci, w sąsiedztwie pola golfowego, jeziora i przystani.

Odkryj nasze działki

Sea & Golf Resort Wolin to miejsce, w którym walory nadmorskiej natury spotykają się z troską o Twój komfort. Na tym osiedlu wypoczniesz, korzystając z jacuzzi, sauny, lub pływając w dużym basenie. W Twoim sąsiedztwie znajduje się pole golfowe, a jedynie spacer dzieli Cię od przystani nad jeziorem. Na piaszczystą plażę i nad szemrzący Bałtyk wybierzesz się pieszo albo rowerem, by cieszyć się kąpielą w morzu lub godzinami spacerować po ciepłym piasku…

ikona
Blisko plaży i morza, w sąsiedztwie pola golfowego i przystani nad jeziorem – w przepięknej, nadmorskiej lokalizacji, stworzyliśmy Sea & Golf Resort Wolin – osiedle, na którym Ty, Twoja rodzina i goście odpoczną i zaznają odrobiny zasłużonego luksusu.
Robert Tomaszewski
PREZES SAVEINVEST

W połączeniu
z naturą
dajemy Ci to,
co najlepsze

Podgrzewany basen
zewnętrzny
Strefa rekreacji
z sauną i jacuzzi
10 min. rowerem do
morza (2 800 m)
5 min rowerem do
przystani nad jeziorem
Pole golfowe w
pobliżu
Działki w trakcie
przekształcania na
budowlane
Po przekształceniu
uzyskamy pozwolenie
na budowę
2 projekty gratis: dom
lub dwulokalowy na
wynajem
zdjęcie piłki golfowej
Sea & Golf Resort Wolin – Twoje osiedle działek z wygodami i luksusowymi atrakcjami, w pobliżu znanych i lubianych nadmorskich miejscowości.

Twój prywatny, luksusowy zakątek

Spełnij swoje marzenie o kawałku ziemi nad morzem lub własnym, nadmorskim biznesie! Zamieszkaj niedaleko morza i klimatycznej plaży, która nie znika z rankingów najpiękniejszych plaż na polskim wybrzeżu. Tutaj, na przybrzeżnej wyspie Wolin, czeka na Ciebie Twoja wymarzona działka. Usytuowana w sąsiedztwie pola golfowego, ścieżki rowerowej i przystani nad jeziorem. Odkryj osiedle z prywatnymi atrakcjami – jacuzzi, sauną, basenem, brodzikiem dla dzieci i miejscem na leżaki. Podaruj sobie kawałek własnego raju na ziemi lub zaoferuj wyjątkową gościnę w Sea & Golf Resort Wolin. 

O RESORCIE

Lokalizacja perfekcyjna pod każdym względem

To miejsce daje nieograniczone możliwości! Korzystaj z bliskości znanych i popularnych kurortów, jak Międzyzdroje, Wisełka, Dziwnów, Świnoujście i wiele innych. Ciesz się sąsiedztwem Wolińskiego Parku Narodowego oraz rezerwatu przyrody Łuniewo. Wybierz się nad pobliskie jezioro Kołczewo, idealne do błogiego relaksu, lub Zatokę Morza Bałtyckiego – Zalew Szczeciński. Gdy nacieszysz się nadmorskimi atrakcjami, w pełni oddasz się błogiemu odpoczynkowi na osiedlu, które powstało z myślą o Twoim komforcie.

LOKALIZACJA

Własny raj na ziemi – od zaraz!

Sea & Golf Resort Wolin odkrywa przed Tobą szeroką gamę atrakcji, dzięki którym poczujesz się jak w raju! Prywatne jacuzzi, sauna, basen, brodzik dla dzieci i miejsce na leżaki – to wszystko powstanie, by dać Tobie i Twojej rodzinie odrobinę zasłużonego luksusu. Osiedle zostanie stworzone w spójnej i estetycznej zabudowie, z zakazem lokalizacji domków holenderskich, blaszaków oraz przyczep. Szutrowa droga i wyłożony kostką brukową wjazd zapewnią bezpieczne poruszanie się po terenie. Aby dać Ci jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa i prywatności, Twoje osiedle zostanie ogrodzone. A gdy tylko zapragniesz znaleźć się nad morzem, wystarczy spacer, by zażyć morskiej kąpieli i przechadzać się po jednej z piękniejszych plaż na polskim wybrzeżu.

CENY DZIAŁEK
Pływasz w basenie, leżysz w jacuzzi, relaksujesz się w saunie lub obserwujesz, jak Twoje dzieci spędzają beztrosko czas w brodziku…

Poczuj się błogo i spełniaj swoje marzenia w Sea & Golf Resort Wolin. Tu w każdej chwili możesz wybrać się na pobliskie pole golfowe lub wyruszyć na rowerową przygodę, biegnącą tuż przy osiedlu ścieżką. Spacerem dotrzesz nad morze, by cieszyć się słońcem, ciepłym piaskiem i morską bryzą, która przyjemnie Cię orzeźwi.

Opinie

klientów

Gdy zdecydowałem się na sprzedaż, ekipa Saveinvest w ciągu 4 miesięcy znalazła nowego nabywcę i odsprzedała moją działkę ze sporym zyskiem :)
Sprawa została poprowadzona wzorowo od początku do końca. Saveinvest znalazło klienta i podpisało umowę na podstawie mojego pełnomocnictwa - było to dla mnie ogromnym ułatwieniem bo mieszkam za granicą i nie musiałem specjalnie przylatywać do Polski.
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą i serdecznie ją rekomenduję. Z wielką przyjemnością podpisuję się pod ich hasłem “Grunt to zysk”!
Brawo Saveinvest! :)

Nie martwiłem się w jaki sposób zdobyć dokumenty oraz dopełnić wszelkich formalności, ponieważ pracownicy Saveinvest wszystkim się zajęli. Kompetencja, rzetelność i doświadczenie – te trzy słowa najlepiej oddają jakość usług świadczonych przez firmę!
Elwis Lewczuk
Od firmy Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa zakupiłem działkę w Jaworku, blisko gór. Otrzymałem świetna ofertę cenową, a w pakiecie również ułatwienia w postaci zajęcia się formalnościami przez firmę — idealna opcja dla wszystkich, którzy nie mają wiedzy lub czasu!
Saveinvest przekształca samodzielnie moją działkę na budowlaną, a całym procesem zajmują się jej specjaliści. Dlatego też polecam kontakt z nimi — w przyjazny i fachowy sposób przeprowadzają klienta aż do podpisania aktu notarialnego.
Polecam i zachęcam do wyboru firmy Saveinvest!

Nie martwiłem się w jaki sposób zdobyć dokumenty oraz dopełnić wszelkich formalności, ponieważ pracownicy Saveinvest wszystkim się zajęli. Kompetencja, rzetelność i doświadczenie – te trzy słowa najlepiej oddają jakość usług świadczonych przez firmę!
Andrzej Biela
Saveinvest zajął się wydzieleniem działki oraz przekształceniem na działkę budowlaną. Zleciłam im odsprzedaż działki i nowego nabywcę znaleźli w ciągu 3 miesięcy. Działka została sprzedana ze sporym zyskiem dzięki temu, że została przekształcona na budowlaną i firma zajęła się doprowadzeniem infrastruktury. Dla mnie inwestycja była bezobsługowa.
Elwira Redlarska
W dzisiejszych, pełnych oszustw czasach, oferta firmy Saveinvest wydaje się zbyt piękna by była prawdziwa. Ja sprawdziłem i mogę z całą pewnością polecić. Biznes bez ściemy.
Radosław Wronski
Profesjonaliści, którzy nie tylko doradzą, ale także zajmą się każdym szczegółem, dbają o stały kontakt z klientem i dobre relacje!
Agnieszka Herezy
Mogę z przyjemnością potwierdzić wszystkie pozytywne referencje i opinie o firmie Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa. Jako nowy nabywca działki z oferty tej firmy mogę tylko napisać, że zachęcam wszystkich szukających działek do kontaktu z jej specjalistami. Miły, profesjonalny i fachowy kontakt, bardzo dobra oferta i brak formalności — wszystkie leżą po stronie Saveinvest.
Robert Dziki
ikona
logo

O firmie

Saveinvest to polska firma z 20-letnim doświadczeniem, której zaufało już ponad 1000 Klientów.

Firma jest właścicielem wszystkich oferowanych działek, których zakup finansowany jest z własnego kapitału.

Saveinvest tworzą eksperci rynku nieruchomości i koordynatorzy projektów inwestycyjnych, których publikacje można znaleźć na łamach wszystkich branżowych czasopism i portali.
ikona ikona ikona