Zarządzaj plikami cookies
PRZEJDŹ DO SAVEINVEST.PL

Jeszcze więcej działek nad morzem – Gąski – tylko 650 m od morza

18 września 2012
Gąski I
Gąski II
Działki nad morzem
DCIM\100MEDIA\DJI_0262.JPG

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działek znajdujących się w malowniczej, nadmorskiej miejscowości Gąski. Teren, na którym znajduje się aż 58 działek rekreacyjnych i budowlanych o powierzchni od 700 do 1569 m2, znajduje się zaledwie o 650 m od morza. Podnosi to atrakcyjność lokalizacji działek i zapewnia możliwość napawania się szumem morza fal podczas wieczorów spędzonych na wymarzonej działce, a w ciągu dnia umożliwia spacery i wycieczki rowerowe nad morze.

Okoliczne tereny są wyjątkowe, znajduje się tu wiele atrakcji turystycznych, punktów rekreacyjnych i wypoczynkowych. W pobliżu działek znajdują się instalacje wodociągowe oraz elektryczne, a każda działka ma zapewniony dojazd. Ponadto Gąski są bardzo dobrze skomunikowane z dużymi miastami – Koszalinem i Mielnem. Istotnym faktem jest to, że jako firma SaveInvest, jesteśmy bezpośrednim właścicielem działek. W pełni zatem odpowiadamy za przedstawienia oferty taką, jaka jest w rzeczywistości. Wszystkie wymienione elementy sprawiają, że zakup nieruchomości staje się prostszy niż kiedykolwiek wcześniej. Zapraszamy do oglądnięcia naszej nowej, uzupełnionej oferty Gąski650.

Przeczytaj także

CZYTAJ CALOŚĆ
Osada Dziwnówek

Osada Dziwnówek: uzyskanie warunków przyłączenia do sieci wodociągowej

Miło nam poinformować, że uzyskaliśmy warunki przyłączenia do sieci wodociągowej dla działek w Osadzie Dziwnówek! Dzięki temu możemy przystąpić do załatwiania formalności oraz projektu.

CZYTAJ CALOŚĆ
Enklawa Dziwnówek

Enklawa Dziwnówek: pierwsze działki z przyłączami wody!

Z radością informujemy, że zakończyliśmy budowę sieci przesyłowej na osiedlu Enklawa Dziwnówek i pierwsze działki otrzymały przyłącza wody.

CZYTAJ CALOŚĆ
Enklawa Jarosławiec

Enklawa Jarosławiec: uchwalenie zmiany studium

Miło nam poinformować, że zakończył się bardzo ważny, pierwszy z etapów przekształcenia działek na budowlane na osiedlu Enklawa Jarosławiec! Gmina uchwaliła zmianę studium, która dotyczyła obszaru naszego terenu, objętego kierunkiem pod rozwój zabudowy (wcześniej były to tereny rolne). Dzięki temu możliwe jest rozpoczęcie drugiego etapu, czyli sporządzenie planu miejscowego.

CZYTAJ CALOŚĆ
Mielno Marina

Mielno Marina: Klienci mogą podpisywać umowy na dostawę wody i odbiór ścieków

Miło nam poinformować, że przekazaliśmy sieci do eksploatacji na rzecz zakładu w Mielnie, dzięki czemu Klienci mogą podpisywać umowy na dostawę wody/odbiór ścieków.

CZYTAJ CALOŚĆ
Enklawa Dziwnówek

Enklawa Dziwnówek: kolejny etap przyłączenia prądu do działek

Miło nam poinformować, że zrealizowaliśmy kolejny etap przyłączenia prądu do działek na osiedlu Enklawa Dziwnówek. Na terenie zamontowaliśmy stację transformatorową oraz skrzynki przy części działek.

CZYTAJ CALOŚĆ
Ostoja Kładno

Ostoja Kładno: trwa budowa sieci wodociągowej

Informujemy, że ruszyła budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami do działek na osiedlu Ostoja Kładno.

CZYTAJ CALOŚĆ
Enklawa Dziwnówek

Enklawa Dziwnówek: rozpoczęcie budowy wodociągu

Miło nam poinformować, że rozpoczęła się budowa wodociągu dla działek w Enklawie Dziwnówek!

CZYTAJ CALOŚĆ
Enklawa Dziwnówek

Enklawa Dziwnówek: decyzja podziałowa dla kolejnych działek

Z przyjemnością informujemy, że wydana została decyzja podziałowa dla kolejnych działek w Enklawie Dziwnówek! Decyzja dotyczy działek od 31 do 50.

back to top