
Dzień dobry,
pragniemy poinformować, że w czerwcu br. rozpoczniemy budowę drogi do działek w sektorze A1 na terenie Osady Dębina. Aktualnie jesteśmy na etapie ustalania ostatnich szczegółów związanych z rozpoczęciem prac.
Dodatkowo informujemy, że rozpoczynamy przygotowania do skablowania napowietrznych linii energetycznych przebiegających przez teren Osady Dębina. To kolejny istotny element porządkowania infrastruktury na terenie inwestycji oraz podnoszenia jego funkcjonalności i estetyki. Wykonanie tych prac wstępnie planujemy na III/IV kwartał br. O kolejnych krokach, postępach oraz dokładnym terminie rozpoczęcia budowy będziemy informować Państwa na bieżąco.
W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.