PRZEJDŹ DO SAVEINVEST.PL

Trasa Mielno – Sarbinowo bezpieczniejsza dzięki budowie ronda

23 października 2013
Mielno Marina
Mielno Molo
Sarbinowo
Sarbinowo

W poniedziałek przedstawiciele Gminy Mielno i powiatu koszalińskiego uroczyście otworzyli przebudowane fragmenty trasy Mielno – Sarbinowo. Remont drogi obejmował odcinki drogi powiatowej w miejscowości Mielno i Sarbinowo. A ponadto fragment od skrzyżowania Kazimierz Pomorski do nowego wybudowanego ronda. Władze Gminy Mielno mają nadzieję, że inwestycja znacząco poprawi bezpieczeństwo na przebudowanej trasie, a w przyszłości uda się wyremontować dalsze odcinki drogi w kierunku Gąsek. Łączny koszt inwestycji wyniósł 5,6 mln zł. Z tego 50% stanowiło dofinansowanie pozyskane w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych (tzw. „schetynówek”). Część własnych środków Gmina Mielno uzyskała z dotacji Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych (ok. 300 tys. zł). Wykonawcą prac była spółka SKANSKA i koszalińska firma INFRABUD.

Przeczytaj także

CZYTAJ CALOŚĆ
Chłopy

Chłopy: rozpoczęcie budowy sieci wodociągowej

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy budowę sieci wodociągowej wraz z przyłączami na terenie Ostoja Chłopy. Spodziewane zakończenie prac do końca 2022 r.

CZYTAJ CALOŚĆ
Enklawa Dziwnówek

Enklawa Dziwnówek: pozwolenie na realizację sieci wodociągowej!

Miło nam poinformować, że uzyskaliśmy pozwolenie na realizację sieci wodociągowej (rozprowadzenie po terenie i przyłączenie do działek) w Enklawie Dziwnówek!

CZYTAJ CALOŚĆ
Enklawa Dziwnówek

Enklawa Dziwnówek: postępy w realizacji przyłączy prądu i wody

Miło nam poinformować o kolejnych postępach w Enklawie Dziwnówek! Została podpisana umowa pomiędzy dostawą a wykonawcą na realizację stacji transformatorowej i sieci wraz z przyłączami do części działek. Planowany termin zakończenia prac to grudzień 2022 r. Jesienią zaplanowaliśmy rozpoczęcie realizacji sieci wodociągowej wraz z przyłączami na całości terenu. Udało nam się również podzielić kolejne działki, […]

CZYTAJ CALOŚĆ
Lędowo
Wytowno k. Ustki

Gmina Ustka: Dzień Dziecka!

To było niezapomnianie przeżycie! Cieszymy się, że mogliśmy być jego częścią, jako jeden ze sponsorów Dnia Dziecka w Gminie Ustka!

CZYTAJ CALOŚĆ
Osada Dziwnówek

Osada Dziwnówek: pozwolenie na realizację przyłączy

Miło nam poinformować, że uzyskaliśmy pozwolenie na budowę stacji transformatorowej oraz przyłączy do wydzielonych działek dla Osady Dziwnówek. Realizacja nastąpi w następnych miesiącach.

CZYTAJ CALOŚĆ
Enklawa Dziwnówek
Osada Dziwnówek

Dziwnów: kolejne wyróżnienie dla gminy!

Gmina Dziwnów po raz kolejny znalazła się w pierwszej dziesiątce edycji Rankingu Zrównoważonego Rozwoju. Gminy oceniane są pod kątem: gospodarczym, społecznym i ochrony środowiska.

CZYTAJ CALOŚĆ
Mielno Marina

Mielno Marina: ruszyła pierwsza inwestycja!

Miło nam poinformować, że na naszych działkach na terenie Mielno Marina na Unieściu rozpoczęła się pierwsza budowa. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie kolejnych inwestycji!

CZYTAJ CALOŚĆ
Ostoja Kładno

Ostoja Kładno: nowe działki w sprzedaży!

Ostoja Kładno to osiedle działek rekreacyjnych, które łączy zalety dużego miasta i malowniczej wsi. Już od dzisiaj nowe działki w sprzedaży!

back to top