Zarządzaj plikami cookies
PRZEJDŹ DO SAVEINVEST.PL

Trasa Mielno – Sarbinowo bezpieczniejsza dzięki budowie ronda

23 października 2013
Mielno Marina
Mielno Molo
Sarbinowo
Sarbinowo

W poniedziałek przedstawiciele Gminy Mielno i powiatu koszalińskiego uroczyście otworzyli przebudowane fragmenty trasy Mielno – Sarbinowo. Remont drogi obejmował odcinki drogi powiatowej w miejscowości Mielno i Sarbinowo. A ponadto fragment od skrzyżowania Kazimierz Pomorski do nowego wybudowanego ronda. Władze Gminy Mielno mają nadzieję, że inwestycja znacząco poprawi bezpieczeństwo na przebudowanej trasie, a w przyszłości uda się wyremontować dalsze odcinki drogi w kierunku Gąsek. Łączny koszt inwestycji wyniósł 5,6 mln zł. Z tego 50% stanowiło dofinansowanie pozyskane w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych (tzw. „schetynówek”). Część własnych środków Gmina Mielno uzyskała z dotacji Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych (ok. 300 tys. zł). Wykonawcą prac była spółka SKANSKA i koszalińska firma INFRABUD.

Przeczytaj także

CZYTAJ CALOŚĆ
Osada Dziwnówek

Osada Dziwnówek: uzyskanie warunków przyłączenia do sieci wodociągowej

Miło nam poinformować, że uzyskaliśmy warunki przyłączenia do sieci wodociągowej dla działek w Osadzie Dziwnówek! Dzięki temu możemy przystąpić do załatwiania formalności oraz projektu.

CZYTAJ CALOŚĆ
Enklawa Dziwnówek

Enklawa Dziwnówek: pierwsze działki z przyłączami wody!

Z radością informujemy, że zakończyliśmy budowę sieci przesyłowej na osiedlu Enklawa Dziwnówek i pierwsze działki otrzymały przyłącza wody.

CZYTAJ CALOŚĆ
Enklawa Jarosławiec

Enklawa Jarosławiec: uchwalenie zmiany studium

Miło nam poinformować, że zakończył się bardzo ważny, pierwszy z etapów przekształcenia działek na budowlane na osiedlu Enklawa Jarosławiec! Gmina uchwaliła zmianę studium, która dotyczyła obszaru naszego terenu, objętego kierunkiem pod rozwój zabudowy (wcześniej były to tereny rolne). Dzięki temu możliwe jest rozpoczęcie drugiego etapu, czyli sporządzenie planu miejscowego.

CZYTAJ CALOŚĆ
Mielno Marina

Mielno Marina: Klienci mogą podpisywać umowy na dostawę wody i odbiór ścieków

Miło nam poinformować, że przekazaliśmy sieci do eksploatacji na rzecz zakładu w Mielnie, dzięki czemu Klienci mogą podpisywać umowy na dostawę wody/odbiór ścieków.

CZYTAJ CALOŚĆ
Enklawa Dziwnówek

Enklawa Dziwnówek: kolejny etap przyłączenia prądu do działek

Miło nam poinformować, że zrealizowaliśmy kolejny etap przyłączenia prądu do działek na osiedlu Enklawa Dziwnówek. Na terenie zamontowaliśmy stację transformatorową oraz skrzynki przy części działek.

CZYTAJ CALOŚĆ
Ostoja Kładno

Ostoja Kładno: trwa budowa sieci wodociągowej

Informujemy, że ruszyła budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami do działek na osiedlu Ostoja Kładno.

CZYTAJ CALOŚĆ
Enklawa Dziwnówek

Enklawa Dziwnówek: rozpoczęcie budowy wodociągu

Miło nam poinformować, że rozpoczęła się budowa wodociągu dla działek w Enklawie Dziwnówek!

CZYTAJ CALOŚĆ
Enklawa Dziwnówek

Enklawa Dziwnówek: decyzja podziałowa dla kolejnych działek

Z przyjemnością informujemy, że wydana została decyzja podziałowa dla kolejnych działek w Enklawie Dziwnówek! Decyzja dotyczy działek od 31 do 50.

back to top