PRZEJDŹ DO SAVEINVEST.PL

Zmiana studium gminy Międzylesie

2 września 2015
Osada Jaworek
Osada Jaworek

Gmina przystąpiła do zmiany „Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Międzylesie”.

Zmiany będą dotyczyć całego obszaru gminy w jej granicach administracyjnych. Zmiana Studium jest pierwszym i podstawowym krokiem w celu przekształcenia całego terenu, w tym poszczegółnych działek naszych klientów na działki budowlane.

Będziemy aktywnie uczestniczyć w całej procedurze planistycznej. Aktualnie można wnioskować o zmiany w studium. Przygotowujemy wnioski dla właścicieli działek, oraz sami skupimy się na przekazaniu naszych szczegółowych planów władzom gminy.

Wnioski można składać do 6 listopada 2015 r.

Szczegóły: http://www.miedzylesie.pl/5638/2791/obwieszczenie-burmistrza-miasta-i-gminy-miedzylesie-z-dnia-02-wrzesnia-2015-r-o-przystapieniu-do-sporzadzania-zmiany-studium-uwarunkowan-i-kierunkow-zagospodarowania-przestrzennego-miasta-i-gminy-miedzylesie.html

Przeczytaj także

CZYTAJ CALOŚĆ
Chłopy

Chłopy: rozpoczęcie budowy sieci wodociągowej

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy budowę sieci wodociągowej wraz z przyłączami na terenie Ostoja Chłopy. Spodziewane zakończenie prac do końca 2022 r.

CZYTAJ CALOŚĆ
Enklawa Dziwnówek

Enklawa Dziwnówek: pozwolenie na realizację sieci wodociągowej!

Miło nam poinformować, że uzyskaliśmy pozwolenie na realizację sieci wodociągowej (rozprowadzenie po terenie i przyłączenie do działek) w Enklawie Dziwnówek!

CZYTAJ CALOŚĆ
Enklawa Dziwnówek

Enklawa Dziwnówek: postępy w realizacji przyłączy prądu i wody

Miło nam poinformować o kolejnych postępach w Enklawie Dziwnówek! Została podpisana umowa pomiędzy dostawą a wykonawcą na realizację stacji transformatorowej i sieci wraz z przyłączami do części działek. Planowany termin zakończenia prac to grudzień 2022 r. Jesienią zaplanowaliśmy rozpoczęcie realizacji sieci wodociągowej wraz z przyłączami na całości terenu. Udało nam się również podzielić kolejne działki, […]

CZYTAJ CALOŚĆ
Lędowo
Wytowno k. Ustki

Gmina Ustka: Dzień Dziecka!

To było niezapomnianie przeżycie! Cieszymy się, że mogliśmy być jego częścią, jako jeden ze sponsorów Dnia Dziecka w Gminie Ustka!

CZYTAJ CALOŚĆ
Osada Dziwnówek

Osada Dziwnówek: pozwolenie na realizację przyłączy

Miło nam poinformować, że uzyskaliśmy pozwolenie na budowę stacji transformatorowej oraz przyłączy do wydzielonych działek dla Osady Dziwnówek. Realizacja nastąpi w następnych miesiącach.

CZYTAJ CALOŚĆ
Enklawa Dziwnówek
Osada Dziwnówek

Dziwnów: kolejne wyróżnienie dla gminy!

Gmina Dziwnów po raz kolejny znalazła się w pierwszej dziesiątce edycji Rankingu Zrównoważonego Rozwoju. Gminy oceniane są pod kątem: gospodarczym, społecznym i ochrony środowiska.

CZYTAJ CALOŚĆ
Mielno Marina

Mielno Marina: ruszyła pierwsza inwestycja!

Miło nam poinformować, że na naszych działkach na terenie Mielno Marina na Unieściu rozpoczęła się pierwsza budowa. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie kolejnych inwestycji!

CZYTAJ CALOŚĆ
Ostoja Kładno

Ostoja Kładno: nowe działki w sprzedaży!

Ostoja Kładno to osiedle działek rekreacyjnych, które łączy zalety dużego miasta i malowniczej wsi. Już od dzisiaj nowe działki w sprzedaży!

back to top