Co można postawić na działce bez pozwolenia na budowę

ps
7 marca 2013
Enklawa Dziwnówek
Enklawa Jarosławiec
Gąski I
Gąski II
Mielenko I
Mielenko II
Mielno Marina
Mielno Molo
Osada Dziwnówek
Osada Jaworek
Osada Karwia
Ostoja Kładno
Sarbinowo
Smołdzino
Smołdzino k. lasu
Strzeżenice
Wytowno k. Ustki
Nieruchomości

Prawo budowlane stanowi, iż legalne prowadzenie robót budowlanych wymaga wydania ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę. Na szczęście od każdej zasady są wyjątki, podobnie jest w tym wypadku. Co zatem można postawić na działce bez czasochłonnej procedury uzyskiwania pozwolenia na budowę?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem:

Kliknij, aby przeczytać.

ps

Przeczytaj także

CZYTAJ CALOŚĆ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/klient.dhosting.pl/rtomaszewsk/saveinvest.pl/public_html/wp-content/themes/funktional/single-aktualnosci_cpt.php on line 139

Aktualności z terenów

CZYTAJ CALOŚĆ
Lędowo
Wytowno k. Ustki

Gmina Ustka: Dzień Dziecka!

To było niezapomnianie przeżycie! Cieszymy się, że mogliśmy być jego częścią, jako jeden ze sponsorów Dnia Dziecka w Gminie Ustka!

CZYTAJ CALOŚĆ
Osada Dziwnówek

Osada Dziwnówek: pozwolenie na realizację przyłączy

Miło nam poinformować, że uzyskaliśmy pozwolenie na budowę stacji transformatorowej oraz przyłączy do wydzielonych działek dla Osady Dziwnówek. Realizacja nastąpi w następnych miesiącach.

CZYTAJ CALOŚĆ
Enklawa Dziwnówek
Osada Dziwnówek

Dziwnów: kolejne wyróżnienie dla gminy!

Gmina Dziwnów po raz kolejny znalazła się w pierwszej dziesiątce edycji Rankingu Zrównoważonego Rozwoju. Gminy oceniane są pod kątem: gospodarczym, społecznym i ochrony środowiska.

CZYTAJ CALOŚĆ
Mielno Marina

Mielno Marina: ruszyła pierwsza inwestycja!

Miło nam poinformować, że na naszych działkach na terenie Mielno Marina na Unieściu rozpoczęła się pierwsza budowa. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie kolejnych inwestycji!

CZYTAJ CALOŚĆ
Ostoja Kładno

Ostoja Kładno: nowe działki w sprzedaży!

Ostoja Kładno to osiedle działek rekreacyjnych, które łączy zalety dużego miasta i malowniczej wsi. Już od dzisiaj nowe działki w sprzedaży!

CZYTAJ CALOŚĆ
Enklawa Dziwnówek
Osada Dziwnówek

Dziwnów: nowa promenada wschodnia już otwarta

Przebudowa promenady wschodniej w Dziwnowie rozpoczęła się we wrześniu. W 4 miesiące przebudowano ostatni jej odcinek, między ulicami Parkową i Szosową. Czytaj całość tutaj.

CZYTAJ CALOŚĆ
Mielno Marina

Mielno Marina: zakończenie budowy mariny!

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy budowę pomostu dla właścicieli działek na osiedlu Mielno Marina. Część spacerowa wynosi 60 m, marina 64 m, a powierzchnia pokładów 352 m2. Przygotowaliśmy 20 stanowisk do cumowania łódek oraz miejsca do cumowania sprzętu wodnego – kajaków, rowerków i skuterów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

back to top