Przejdź na Saveinvest.pl
Zarządzaj plikami cookies
Bezpłatny dobór działek Sprawdź ceny działek

Enklawa Dziwnówek

ciesz się wyjątkowym miejscem na Ziemi
slide1

Enklawa Dziwnówek to kompleks działek budowlanych, położonych w sąsiedztwie sosnowego lasu. Odetchnij zdrowym, nadmorskim powietrzem, spacerując urokliwą, zieloną trasą, aby w niecałe 8 minut dostać się na piaszczystą plażę. Rozbudź w sobie życie, pływając w basenie, który zapewnia nasz kompleks lub wybierz się na przejażdżkę rowerową na pobliskiej ścieżce rowerowej.
Masz wiele możliwości, aby aktywnie wypoczywać. Korzystaj z mnóstwa atrakcji, które gwarantuje bliskość zatoki, mariny i portu.

Rozkoszuj się urokami zachodniego wybrzeża, a wszystkimi formalnościami zajmą się nasi specjaliści, abyś mógł cieszyć się ze swojej nowej, malowniczej działki.

Scrolluj w dół
slide2

Enklawa Dziwnówek to kompleks działek budowlanych, położonych w sąsiedztwie sosnowego lasu. Odetchnij zdrowym, nadmorskim powietrzem, spacerując urokliwą, zieloną trasą, aby w niecałe 8 minut dostać się na piaszczystą plażę.

Scrolluj w dół
Enklawa natury, bezpieczeństwa i zysku

600 m
do morza

Od Twojej działki do piaszczystej plaży i szumu fal dzieli Cię tylko krótki spacer

podgrzewany basen
zewnętrzny

Spędzaj wolny czas aktywnie, pływając w basenie

bezpośrednio
przy lesie

Pozwól odpocząć swoim zmysłom wśród zacisza spokojnego i cichego lasu

8 minut
do plaży

Spacer na piękną, piaszczystą plażę zajmie Ci zaledwie 8 minut

Inwestuj
i zarabiaj

Unikalna lokalizacja sprawia, że inwestycja to bezpieczna i zyskowna lokata kapitału

pierwsza linia zabudowy
od morza

Cieszysz się zyskami z najmu, jeśli inwestujesz w biznes

dojazd drogą
asfaltową

Dojeżdżasz wygodnymi, nowymi i bezpiecznymi drogami

powierzchnie
od 321 m2

Idealna wielkość działek do wypoczynku

teren
ogrodzony

Czujesz się bezpiecznie, wiedząc, że cały teren jest ogrodzony

blisko atrakcji
turystycznych

Zatoka, marina i port - w takim sąsiedztwie nie sposób się nudzić

Ciesz się wyjątkowym miejscem na Ziemi dla siebie lub swojego przyszłego biznesu.

Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej jest ono częścią pięknej okolicy, w której każdy z budynków urzeka estetyką i cieszy oko, równocześnie pozwalając napawać się naturą i urokami nadmorskiego regionu.

Do swojej działki wjeżdżaj z drogi asfaltowej przez automatyczną bramę zlokalizowaną obok portierni. Oświetlone drogi wewnętrzne zostaną wyłożone kostką brukową, a cały teren ogrodzony, żebyś czuł się komfortowo i bezpiecznie.

Wszystkie działki zostaną również uzbrojone w niezbędne media. Do dyspozycji mieszkańców będzie rowerownia i wspólny park z placem zabaw, który da Ci możliwość aktywnego spędzania czasu z najmłodszymi i zawarcia nowych znajomości.

Wszystkie wizualizacje są poglądowe, a ostateczne parametry i wygląd budynków mogą się różnić zależnie od lokalizacji, kształtu działki i uzyskanych pozwoleń.
Zaciszne miejsce, otoczone cudami natury
Poznaj Dziwnów
Dziwnów to miasto, w którym zakochali się Polacy
Inwestycje gminne zostały uhonorowane nominacją do tytułu Lidera Regionu. Przywita Cię tu letnie kąpielisko morskie i szeroka, czysta plaża. Port morski pozwoli rozwinąć żagle, a Zalew Kamieński i Zatoka Wrzosowska nacieszyć się wodnymi atrakcjami. Podziwiaj podnoszenie mostu zwodzonego nad rzeką Dziwną i zwiedzaj Nadmorski Park Miniatur, przedstawiający miniatury zabytków polskiego wybrzeża.
Liczba zainteresowanych rośnie z roku na rok
Liczne atrakcje turystyczne w połączeniu z bliską odległością do morza oraz wspaniałego kurortu sprawiają, że Dziwnów cieszy się coraz większym zainteresowaniem inwestorów oraz osób poszukujących nieruchomości pod rekreację i wypoczynek. Lokalizacja Enklawy Dziwnówek pozwala cieszyć się spokojem i ciszą w bliskim sąsiedztwem lasu, kilka minut od morza - oderwij się i odpocznij od codziennego zgiełku
Lokalizacja