Zarządzaj plikami cookies

Lokalizacja

Krajobrazy walorem Gąsek

Sprawdź ceny działek
Zostało już tylko

7 wolnych

z 46 działek na tym terenie!

Gąski II

Tutejsze plaże są bardzo czyste i szerokie, a poza naturą i pięknymi zachodami słońca turystów przyciąga imponująca latarnia morska w Gąskach, z której rozciąga się wspaniały widok na wybrzeże i okoliczne miejscowości.

Powiększ mapę

W okolicy oferowanych działek rekreacyjnych wspaniałą trasę wyznacza nam trzykilometrowa promenada spacerowa biegnąca pomiędzy Mielnem i Unieściem. Ze znajdujących się na niej kawiarni i restauracji roztacza się cudowny widok na morze, który nadaje aurę niezwykłości każdemu posiłkowi.

Morze i plaża
950 m
13 min
Latarnia i centrum Gąsek
850 m
12 min
Mielno
10 km
20 min
Jezioro Jamno
10 km
20 min

Komunikacja

Do Mielna można dojechać busami między innymi z Koszalina i Kołobrzegu, kursują również pociągi PKP których rozkład znajdziemy na stronie kolei. Samochodem z Poznania po przejechaniu 265km, na miejscu znajdziesz się w około 4 godziny, a z Warszawy do celu dojedziesz po przejechaniu 459km, a przewidywany czas podróży wynosi 7 godzin.

Zobacz na mapie Google

Dlaczego warto tu inwestować?

Optymalne wymiary działek

Bezpośrednie sąsiedztwo zabudowań

20 minut spacerem do plaży

150 metrów od głównej drogi asfaltowej

Projektowane uzbrojenie w wodę, prąd i gaz

Droga wewnętrzna o szerokości 8 m

Powierzchnie działek już od 700 m2 do 1596 m2

Optymalne wymiary działek

Plaże

Oprócz malowniczych plaż w Gąskach warto zwrócić uwagę na największą atrakcję Mielna - czystą, strzeżoną plażę, wokół której znajdują się restauracje, bary, smażalnie ryb oraz inne punkty gastronomiczne i handlowe. Z morza wystają drewniane falochrony, na których przesiadują mewy i rybitwy.

Turystyka

Od kilkunastu ostatnich lat Gąski przeżywają gwałtowny rozwój turystyki. Powstało tu wiele nowych ośrodków, pensjonatów i kwater oferujących wysoką jakość usług w przystępnych cenach. Turystów przyciąga również latarnia morska, z której rozciąga się wspaniały widok na wybrzeże.

Okolica

Przez miejscowość przebiega Nadmorski Szlak o długości około 45 kilometrów. Dotrzemy nim m.in do jeziora Jamno. Stanowi on część szlaku międzynarodowego. Prowadzi przez wybrzeże, a podczas spaceru pozwala podziwiać zlokalizowane przy nim liczne zabytki historyczne oraz przyrodnicze.

Powiększ mapę

Nie odkładaj marzeń!
Zacznij działać już dziś

Sprawdż ceny działek
logo--0 logo--1 logo--2

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń +48 888 800 800

lub zostaw kontakt - oddzwonimy    * Pole obowiązkowe