Przejdź na Saveinvest.pl
logo loader

OSADA JAWOREK

Dogodna lokalizacja

Jaworek to miejsce, w którym błogo odpoczniesz w sielskiej atmosferze. A gdy tylko najdzie Cię ochota na aktywny wypoczynek, możesz wybrać się na zwiedzanie bogatej w atrakcje przepięknej i zielonej okolicy.

Spacerem dotrzesz do oddalonego o 1,8 km Międzygórza, a zaledwie 5 km w linii prostej dzieli Osadę pod Górą od całorocznego ośrodka górskiego Czarna Góra. W niecałe 25 minut dotrzesz samochodem do pobliskiego Kłodzka, a podróż do oddalonego o 124 km Wrocławia zajmuje nieco ponad godzinę.
 
Czas
Odległość
Międzygórze / Wodospad Wilczki
15 min
2 km
Basen publiczny zewnętrzny
15 min
13 km
Granica z Czechami
20 min
20 km
Stoki narciarskie Czarna Góra
30 min
20 km
Zalew Stara Morawa
35 min
30 km
Autostrada S8 (w budowie)
30 min
30 km
Spacer w Chmurach
35 min
30 km
Wrocław (po zakończeniu S8)
1.5 h
124 km
Katowice
2.5 h
220 km
Poznań (po zakończeniu S8)
3 h
300 km
Łódź (po zakończeniu S8)
3 h
340 km
Warszawa (po zakończeniu S8)
4 h
470 km
Szczecin (po zakończeniu S8)
5 h
470 km
Gdańsk (po zakończeniu S8)
6 h
670 km
mapa lokalizacji

Ponad 50 różnych możliwości aktywnego
wypoczynku w pobliskiej okolicy

ico Strzeżone kąpielisko -
Zalew Stara Morawa
ico Kopalnia Złota
w Złotym Stoku
ico Kopalnia Uranu
w Kletnie
ico Otwarty basen
w Międzylesiu
ico Jaskinia Niedźwiedzia
ico Korzystasz z bogatej
infrastruktury narciarskiej
lokalizacja mapa
Kupiłem od Saveinvest działkę jako lokatę kapitału.
Gdy zdecydowałem się na sprzedaż, ekipa Saveinvest w ciągu 4 miesięcy znalazła nowego nabywcę i odsprzedała moją działkę ze sporym zyskiem :)
Sprawa została poprowadzona wzorowo od początku do końca. Saveinvest znalazło klienta i podpisało umowę na podstawie mojego pełnomocnictwa - było to dla mnie ogromnym ułatwieniem bo mieszkam za granicą i nie musiałem specjalnie przylatywać do Polski.
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą i serdecznie ją rekomenduję. Z wielką przyjemnością podpisuję się pod ich hasłem “Grunt to zysk”!
Brawo Saveinvest! :)
Elwis Lewczuk
Polecam firmę Saveinvest, która posiada działki rolne, budowlane i w trakcie przekształcania w górach oraz nad morzem.
Od firmy Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa zakupiłem działkę w Jaworku, blisko gór. Otrzymałem świetna ofertę cenową, a w pakiecie również ułatwienia w postaci zajęcia się formalnościami przez firmę — idealna opcja dla wszystkich, którzy nie mają wiedzy lub czasu!
Saveinvest przekształca samodzielnie moją działkę na budowlaną, a całym procesem zajmują się jej specjaliści. Dlatego też polecam kontakt z nimi — w przyjazny i fachowy sposób przeprowadzają klienta aż do podpisania aktu notarialnego.
Polecam i zachęcam do wyboru firmy Saveinvest!
Andrzej Biela
Nabyłam od Saveinvest niewydzieloną i nieuzbrojoną działkę rolną.
Saveinvest zajął się wydzieleniem działki oraz przekształceniem na działkę budowlaną. Zleciłam im odsprzedaż działki i nowego nabywcę znaleźli w ciągu 3 miesięcy. Działka została sprzedana ze sporym zyskiem dzięki temu, że została przekształcona na budowlaną i firma zajęła się doprowadzeniem infrastruktury. Dla mnie inwestycja była bezobsługowa.
Rekomenduję firmę Saveinvest do współpracy :)
Elwira Redlarska
Sprawdzona oferta!
W dzisiejszych, pełnych oszustw czasach, oferta firmy Saveinvest wydaje się zbyt piękna by była prawdziwa. Ja sprawdziłem i mogę z całą pewnością polecić. Biznes bez ściemy.
Radosław Wronski
Polecam inwestycję w Saveinvest!
Profesjonaliści, którzy nie tylko doradzą, ale także zajmą się każdym szczegółem, dbają o stały kontakt z klientem i dobre relacje!
Agnieszka Herezy
Firmie Saveinvest zawdzięczam nie tylko piękną działkę, ale i brak formalności i straty czasu na ich załatwianie!
Mogę z przyjemnością potwierdzić wszystkie pozytywne referencje i opinie o firmie Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa. Jako nowy nabywca działki z oferty tej firmy mogę tylko napisać, że zachęcam wszystkich szukających działek do kontaktu z jej specjalistami. Miły, profesjonalny i fachowy kontakt, bardzo dobra oferta i brak formalności — wszystkie leżą po stronie Saveinvest.
Firma samodzielnie wydziela działki, a kupujący nie martwi się żadnymi formalnościami.
Polecam!
Robert Dziki