Przejdź na Saveinvest.pl
logo loader

Osada Jaworek k. Czarnej Góry to otoczone lasem
osiedle działek budowlanych i rekreacyjnych, w pobliżu
popularnych stoków narciarskich. Tu zamieszkasz,
odpoczniesz lub poprowadzisz zyskowny biznes.

Osada Jaworek k. Czarnej Góry to otoczone lasem
osiedle działek budowlanych i rekreacyjnych, w pobliżu
popularnych stoków narciarskich. Tu zamieszkasz,
odpoczniesz lub poprowadzisz zyskowny biznes.

Odpoczywaj i zarabiaj

Osada Jaworek
k. Czarnej Góry

Zainwestuj, zamieszkaj lub poprowadź biznes w miejscu, którego sąsiadami są zapierające dech góry, pachnące lasy, krystalicznie czyste źródła i połacie zielonych łąk. To okolica, która pozwoli Ci wyciszyć się, odpocząć i aktywnie spędzać czas.

Osada Jaworek to znacznie więcej niż kompleks atrakcyjnych działek budowlanych - staniesz się właścicielem nie tylko gruntu, ale i możliwości, które daje okolica.
Robert Tomaszewski
Stworzyliśmy Osadę Jaworek k. Czarnej Góry, aby powstało miejsce, w którym natura gra pierwsze skrzypce, zapewniając harmonię piękna gór, kryształu wody i czystego powietrza. To miejsce, które pozwala na błogi wypoczynek w otoczeniu zieleni lasu i okolicznych atrakcji. Miejsce na cudowny dom lub dochodowy biznes.

Robert Tomaszewski

Prezes Saveinvest

Odkryj piękno
Jaworka i okolic

Szukasz miejsca, które docenią nawet najbardziej wymagający goście? Jaworek daje nieograniczone możliwości na obcowanie z przyrodą i bliskość do górskich atrakcji – spaceruj godzinami po Śnieżnickim Parku Krajobrazowym, przejdź jedyne 3,5 km szlakiem pieszym (20 km samochodem) do Czarnej Góry - całorocznego i jednego z najczęściej odwiedzanych stoków Sudetów. Eksploruj aż cztery ścieżki prowadzące do oddalonego o 12 km szczytu Śnieżnik. Odwiedź oddalone o 20 min, sąsiadujące z Kotliną Kłodzką Czechy. Podziwiaj widok na położone na wysokości Sanktuarium Maria Śnieżna. Poznaj atrakcje sąsiedniego Międzygórza – wodospad, zaporę wodną i Ogród Bajek. Odkryj niezliczone szlaki piesze i rowerowe prowadzące do zabytkowych sanktuariów lub Ścieżki w Chmurach. Odwiedź Bystrzycę Kłodzką z zabytkowym Starym Miastem, Wieżą Rycerską i Muzeum Filumenistycznym.

A to wciąż nie wszystkie atrakcje, jakie zapewni Ci działka w Osadzie Jaworek.
O OSADZIE
piękno Jaworka
Twoje mozliwosic

Twoje możliwości

W Osadzie Jaworek odpoczniesz od zgiełku miasta, obcując z naturą, w otoczeniu hektarów zielonych lasów. W razie potrzeby szybko i wygodnie dostaniesz się również do najbliższego miasta – położonego zaledwie 13 km dalej Międzylesia, lub 33 km do większego Kłodzka. To najlepsza lokalizacja pośród gór, jaką możesz sobie wymarzyć.

Zadbaliśmy dla Ciebie o wszystkie najważniejsze kwestie. Nawiązaliśmy współpracę z wykonawcami studni głębinowych, abyś mógł uzyskać szybko dostęp do bieżącej wody oraz pomożemy Ci w załatwieniu formalności podłączenia prądu do działki. Ułatwimy Ci również poruszanie dzięki utwardzanym drogom wewnętrznym. Zostaw nam wszystkie formalności i ciesz się ze swojego kawałka raju wśród widoków na góry.
LOKALIZACJA
lokalizacja

Lokalizacja

Zobacz więcej
Ceny działek

Ceny działek

Zobacz więcej
Finansowanie

Finansowanie

Zobacz więcej

Opinie klientów

Kupiłem od Saveinvest działkę jako lokatę kapitału.
Gdy zdecydowałem się na sprzedaż, ekipa Saveinvest w ciągu 4 miesięcy znalazła nowego nabywcę i odsprzedała moją działkę ze sporym zyskiem :)
Sprawa została poprowadzona wzorowo od początku do końca. Saveinvest znalazło klienta i podpisało umowę na podstawie mojego pełnomocnictwa - było to dla mnie ogromnym ułatwieniem bo mieszkam za granicą i nie musiałem specjalnie przylatywać do Polski.
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą i serdecznie ją rekomenduję. Z wielką przyjemnością podpisuję się pod ich hasłem “Grunt to zysk”!
Brawo Saveinvest! :)
Elwis Lewczuk
Polecam firmę Saveinvest, która posiada działki rolne, budowlane i w trakcie przekształcania w górach oraz nad morzem.
Od firmy Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa zakupiłem działkę w Jaworku, blisko gór. Otrzymałem świetna ofertę cenową, a w pakiecie również ułatwienia w postaci zajęcia się formalnościami przez firmę — idealna opcja dla wszystkich, którzy nie mają wiedzy lub czasu!
Saveinvest przekształca samodzielnie moją działkę na budowlaną, a całym procesem zajmują się jej specjaliści. Dlatego też polecam kontakt z nimi — w przyjazny i fachowy sposób przeprowadzają klienta aż do podpisania aktu notarialnego.
Polecam i zachęcam do wyboru firmy Saveinvest!
Andrzej Biela
Nabyłam od Saveinvest niewydzieloną i nieuzbrojoną działkę rolną.
Saveinvest zajął się wydzieleniem działki oraz przekształceniem na działkę budowlaną. Zleciłam im odsprzedaż działki i nowego nabywcę znaleźli w ciągu 3 miesięcy. Działka została sprzedana ze sporym zyskiem dzięki temu, że została przekształcona na budowlaną i firma zajęła się doprowadzeniem infrastruktury. Dla mnie inwestycja była bezobsługowa.
Rekomenduję firmę Saveinvest do współpracy :)
Elwira Redlarska
Sprawdzona oferta!
W dzisiejszych, pełnych oszustw czasach, oferta firmy Saveinvest wydaje się zbyt piękna by była prawdziwa. Ja sprawdziłem i mogę z całą pewnością polecić. Biznes bez ściemy.
Radosław Wronski
Polecam inwestycję w Saveinvest!
Profesjonaliści, którzy nie tylko doradzą, ale także zajmą się każdym szczegółem, dbają o stały kontakt z klientem i dobre relacje!
Agnieszka Herezy
Firmie Saveinvest zawdzięczam nie tylko piękną działkę, ale i brak formalności i straty czasu na ich załatwianie!
Mogę z przyjemnością potwierdzić wszystkie pozytywne referencje i opinie o firmie Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa. Jako nowy nabywca działki z oferty tej firmy mogę tylko napisać, że zachęcam wszystkich szukających działek do kontaktu z jej specjalistami. Miły, profesjonalny i fachowy kontakt, bardzo dobra oferta i brak formalności — wszystkie leżą po stronie Saveinvest.
Firma samodzielnie wydziela działki, a kupujący nie martwi się żadnymi formalnościami.
Polecam!
Robert Dziki
Logo
Saveinvest, polskiej firmie z wieloletnim doświadczeniem zaufały już setki klientów. Firma jest właścicielem wszystkich oferowanych działek, których zakup finansowany jest z własnego kapitału. Saveinvest tworzą eksperci rynku nieruchomości i koordynatorzy projektów inwestycyjnych, których publikacje można znaleźć na łamach wszystkich branżowych czasopism i portali.
600 zadowolonych klientów gwarnacja najwyższej jakości 17 lat doświadczenia