Przejdź na Saveinvest.pl
Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz lub zadzwoń pod numer

  +48 888 800 800.

  Zaznacz zgody po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest S.A:

  * Pole obowiązkowe

  Dział sprzedaży

  Odpowiemy na Twoje pytania

  Aleksander Setlak

  Specjalista ds. Nieruchomości

  Kamil Markowicz

  Specjalista ds. Nieruchomości

  Bartosz Antos

  Dyrektor ds. Nieruchomości

  Obsługa inwestycji

  Do Twojej dyspozycji

  Patryk Wajda

  Specjalista ds. Projektów Inwestycyjnych

  Przemysław Zając

  Specjalista ds. Projektów Inwestycyjnych

  logo saveinvest

  O firmie

  Saveinvest to polska spółka działającą w sektorze nieruchomości, zatrudniająca wykwalifikowanych specjalistów, którzy od ponad 20 lat dbają o najwyższą jakość świadczonych usług.

  logo 1000 zadowolonych klientów logo 20 lat doświadczenia 100% sprawdzonych gtuntów

  Saveinvest nie tylko pomaga w znalezieniu gruntu czy perfekcyjnej lokalizacji pod inwestycję, ale przede wszystkim spełnia marzenie o posiadaniu własnego kawałka ziemi.

  Potwierdza to ponad 1000 zadowolonych Klientów. Grupa Saveinvest jest właścicielem wszystkich nieruchomości znajdujących się w ofercie, a ich zakup finansuje z własnego kapitału.

  0

  %

  sprawdzonych gruntów

  0

  zaufanych partnerów

  0

  zadowolonych klientów

  0

  eksperckich publikacji

  0

  m2

  działek

  0

  mln

  kapitału w gruntach

  Opinie
  klientów

  Gdy zdecydowałem się na sprzedaż, ekipa Saveinvest w ciągu 4 miesięcy znalazła nowego nabywcę i odsprzedała moją działkę ze sporym zyskiem :)
  Sprawa została poprowadzona wzorowo od początku do końca. Saveinvest znalazło klienta i podpisało umowę na podstawie mojego pełnomocnictwa - było to dla mnie ogromnym ułatwieniem bo mieszkam za granicą i nie musiałem specjalnie przylatywać do Polski.
  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą i serdecznie ją rekomenduję. Z wielką przyjemnością podpisuję się pod ich hasłem “Grunt to zysk”!
  Brawo Saveinvest! :)

  Nie martwiłem się w jaki sposób zdobyć dokumenty oraz dopełnić wszelkich formalności, ponieważ pracownicy Saveinvest wszystkim się zajęli. Kompetencja, rzetelność i doświadczenie – te trzy słowa najlepiej oddają jakość usług świadczonych przez firmę!

  Elwis Lewczuk

  Od firmy Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa zakupiłem działkę w Jaworku, blisko gór. Otrzymałem świetna ofertę cenową, a w pakiecie również ułatwienia w postaci zajęcia się formalnościami przez firmę — idealna opcja dla wszystkich, którzy nie mają wiedzy lub czasu!
  Saveinvest przekształca samodzielnie moją działkę na budowlaną, a całym procesem zajmują się jej specjaliści. Dlatego też polecam kontakt z nimi — w przyjazny i fachowy sposób przeprowadzają klienta aż do podpisania aktu notarialnego.
  Polecam i zachęcam do wyboru firmy Saveinvest!

  Nie martwiłem się w jaki sposób zdobyć dokumenty oraz dopełnić wszelkich formalności, ponieważ pracownicy Saveinvest wszystkim się zajęli. Kompetencja, rzetelność i doświadczenie – te trzy słowa najlepiej oddają jakość usług świadczonych przez firmę!

  Andrzej Biela

  Saveinvest zajął się wydzieleniem działki oraz przekształceniem na działkę budowlaną. Zleciłam im odsprzedaż działki i nowego nabywcę znaleźli w ciągu 3 miesięcy. Działka została sprzedana ze sporym zyskiem dzięki temu, że została przekształcona na budowlaną i firma zajęła się doprowadzeniem infrastruktury. Dla mnie inwestycja była bezobsługowa.

  Elwira Redlarska

  W dzisiejszych, pełnych oszustw czasach, oferta firmy Saveinvest wydaje się zbyt piękna by była prawdziwa. Ja sprawdziłem i mogę z całą pewnością polecić. Biznes bez ściemy.

  Radosław Wronski

  Profesjonaliści, którzy nie tylko doradzą, ale także zajmą się każdym szczegółem, dbają o stały kontakt z klientem i dobre relacje!

  Agnieszka Herezy

  Mogę z przyjemnością potwierdzić wszystkie pozytywne referencje i opinie o firmie Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa. Jako nowy nabywca działki z oferty tej firmy mogę tylko napisać, że zachęcam wszystkich szukających działek do kontaktu z jej specjalistami. Miły, profesjonalny i fachowy kontakt, bardzo dobra oferta i brak formalności — wszystkie leżą po stronie Saveinvest.

  Robert Dziki

  Saveinvest Sp. z o.o.

  ul. Dunin Wąsowicza 8/9
  30-112 Kraków
  tel.: +48 888 800 800

  Sąd rejonowy dla Krakowa-
  Śródmieścia w Krakowie,
  XI Wydział Gospodarczy Krajowego
  Rejestru Sądowego.

  NIP: 5130232786
  REGON: 122592718
  KRS: 0000427274

  Bartłomiej Kuźniar

  ul. Dunin-Wąsowicza 8/9
  30-112 Kraków
  NIP: 7922197687

  Konto bankowe Alior Bank:
  90 2490 0005 0000 4530 5106 1008