Przejdź na Saveinvest.pl

Zamieszkaj w objęciach natury i luksusu

Osada Karwia to nowoczesne działki budowlane z basenem, jacuzzi oraz sauną na terenie inwestycji. Ulokowane w sąsiedztwie zielonego lasu, spokojnego morza, piaszczystej plaży i najpiękniejszych nadmorskich miejscowości. Osada Karwia to spełnienie marzeń o własnym kawałku ziemi – w urokliwym miejscu, w otoczeniu natury, w prestiżowej lokalizacji.

ikona
W połączeniu z naturą dajemy Ci to, co najlepsze

podgrzewany basen zewnętrzny

strefa rekreacji z sauną i jacuzzi

działki z prywatnym lasem

12 min. rowerem (4100m) do plaży z białym piaskiem

działki w trakcie przekształcania na budowlane

po przekształceniu uzyskamy pozwolenie na budowę

2 projekty gratis: dom lub dwulokalowy na wynajem

spójna i estetyczna zabudowa

teren ogrodzony

przystanek autobusowy przy działkach

Twoje miejsce na komfortową przyszłość

Wypocznij w Osadzie Karwia z prywatnym basenem, jacuzzi i sauną lub poprowadź zyskowny biznes, oferując wyjątkową gościnę. Osada ulokowana jest w sąsiedztwie lasu, w pobliżu morza, piaszczystej plaży i najpiękniejszych nadmorskich miejscowości, co zapewni jego przyszłym mieszkańcom komfortową przyszłość.

O OSADZIE

Synonim prestiżu i luksusu

Pozwól sobie na odrobinę luksusu, korzystając z jacuzzi, które pozwoli Ci się odprężyć i zregenerować. Wejdź do zewnętrznej sauny, by zadbać o zdrowie i zrelaksować się po ciężkim dniu lub wytężonej aktywności. Popływaj w basenie lub odpocznij na leżaku, ciesząc się słońcem i zapachem lasu.

CENY DZIAŁEK
Opinie
klientów

Gdy zdecydowałem się na sprzedaż, ekipa Saveinvest w ciągu 4 miesięcy znalazła nowego nabywcę i odsprzedała moją działkę ze sporym zyskiem :)
Sprawa została poprowadzona wzorowo od początku do końca. Saveinvest znalazło klienta i podpisało umowę na podstawie mojego pełnomocnictwa - było to dla mnie ogromnym ułatwieniem bo mieszkam za granicą i nie musiałem specjalnie przylatywać do Polski.
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą i serdecznie ją rekomenduję. Z wielką przyjemnością podpisuję się pod ich hasłem “Grunt to zysk”!
Brawo Saveinvest! :)

Nie martwiłem się w jaki sposób zdobyć dokumenty oraz dopełnić wszelkich formalności, ponieważ pracownicy Saveinvest wszystkim się zajęli. Kompetencja, rzetelność i doświadczenie – te trzy słowa najlepiej oddają jakość usług świadczonych przez firmę!

Elwis Lewczuk

Od firmy Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa zakupiłem działkę w Jaworku, blisko gór. Otrzymałem świetna ofertę cenową, a w pakiecie również ułatwienia w postaci zajęcia się formalnościami przez firmę — idealna opcja dla wszystkich, którzy nie mają wiedzy lub czasu!
Saveinvest przekształca samodzielnie moją działkę na budowlaną, a całym procesem zajmują się jej specjaliści. Dlatego też polecam kontakt z nimi — w przyjazny i fachowy sposób przeprowadzają klienta aż do podpisania aktu notarialnego.
Polecam i zachęcam do wyboru firmy Saveinvest!

Nie martwiłem się w jaki sposób zdobyć dokumenty oraz dopełnić wszelkich formalności, ponieważ pracownicy Saveinvest wszystkim się zajęli. Kompetencja, rzetelność i doświadczenie – te trzy słowa najlepiej oddają jakość usług świadczonych przez firmę!

Andrzej Biela

Saveinvest zajął się wydzieleniem działki oraz przekształceniem na działkę budowlaną. Zleciłam im odsprzedaż działki i nowego nabywcę znaleźli w ciągu 3 miesięcy. Działka została sprzedana ze sporym zyskiem dzięki temu, że została przekształcona na budowlaną i firma zajęła się doprowadzeniem infrastruktury. Dla mnie inwestycja była bezobsługowa.

Elwira Redlarska

W dzisiejszych, pełnych oszustw czasach, oferta firmy Saveinvest wydaje się zbyt piękna by była prawdziwa. Ja sprawdziłem i mogę z całą pewnością polecić. Biznes bez ściemy.

Radosław Wronski

Profesjonaliści, którzy nie tylko doradzą, ale także zajmą się każdym szczegółem, dbają o stały kontakt z klientem i dobre relacje!

Agnieszka Herezy

Mogę z przyjemnością potwierdzić wszystkie pozytywne referencje i opinie o firmie Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa. Jako nowy nabywca działki z oferty tej firmy mogę tylko napisać, że zachęcam wszystkich szukających działek do kontaktu z jej specjalistami. Miły, profesjonalny i fachowy kontakt, bardzo dobra oferta i brak formalności — wszystkie leżą po stronie Saveinvest.

Robert Dziki

logo saveinvest

O firmie

Saveinvest to polska spółka działającą w sektorze nieruchomości, zatrudniająca wykwalifikowanych specjalistów, którzy od ponad 20 lat dbają o najwyższą jakość świadczonych usług.

logo 1000 zadowolonych klientów logo 20 lat doświadczenia 100% sprawdzonych gtuntów

Saveinvest nie tylko pomaga w znalezieniu gruntu czy perfekcyjnej lokalizacji pod inwestycję, ale przede wszystkim spełnia marzenie o posiadaniu własnego kawałka ziemi.

Potwierdza to ponad 1000 zadowolonych Klientów.Grupa Saveinvest jest właścicielem wszystkich nieruchomości znajdujących się w ofercie, a ich zakup finansuje z własnego kapitału.