logo
Zamieszkaj bezpośrednio przy
prywatnym lesie

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz lub zadzwoń pod numer
+48 888 800 800.  Zaznacz zgody po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest S.A:

  * Pole obowiązkowe

  Dział Sprzedaży

  Odpowiemy na Twoje pytania

  Aleksander Setlak

  Specjalista ds. Nieruchomości

  Kamil Markowicz

  Specjalista ds. Nieruchomości

  Bartosz Antos

  Dyrektor ds. Nieruchomości

  Obsługa inwestycji

  Do Twojej dyspozycji

  Patryk Wajda

  Specjalista ds. Projektów Inwestycyjnych

  Przemysław Zając

  Specjalista ds. Projektów Inwestycyjnych

  Saveinvest

  Saveinvest od wielu lat działa na rynku inwestycji gruntowych. Nabywamy duże areały ziemi w najlepszych lokalizacjach i oferujemy naszym Klientom mniejsze działki, jako lokatę kapitału lub w celach budowlanych – pod zabudowę mieszkalną, deweloperską czy rekreacyjną.

  Naszą misją jest zabezpieczanie przyszłości finansowej Klientów i spełnianie ich marzeń o posiadaniu nieruchomości w wyjątkowej lokalizacji. Bezpieczeństwo inwestycji gwarantowane jest na każdym jej etapie, o czym przekonało się już kilkuset naszych zadowolonych Klientów.

  Zostań jednym z nich!

  100%
  sprawdzonych gruntów
  200
  sprawdzonych partnerów
  ponad 1 000
  zadowolonych klientów
  2 000
  branżowych publikacji
  1000000 m2
  gruntów
  50 mln
  kapitału w gruntach

  Sprawdź opinie naszych zadowolonych klientów

  700 zadowolnych klientow gwarancja najwyższej jakośći 17 lat doświadczenia
  Gdy zdecydowałem się na sprzedaż, ekipa Saveinvest w ciągu 4 miesięcy znalazła nowego nabywcę i odsprzedała moją działkę ze sporym zyskiem :)
  Sprawa została poprowadzona wzorowo od początku do końca. Saveinvest znalazło klienta i podpisało umowę na podstawie mojego pełnomocnictwa - było to dla mnie ogromnym ułatwieniem bo mieszkam za granicą i nie musiałem specjalnie przylatywać do Polski.
  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą i serdecznie ją rekomenduję. Z wielką przyjemnością podpisuję się pod ich hasłem “Grunt to zysk”!
  Brawo Saveinvest! :)
  Elwis Lewczuk
  Od firmy Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa zakupiłem działkę w Jaworku, blisko gór. Otrzymałem świetna ofertę cenową, a w pakiecie również ułatwienia w postaci zajęcia się formalnościami przez firmę — idealna opcja dla wszystkich, którzy nie mają wiedzy lub czasu!
  Saveinvest przekształca samodzielnie moją działkę na budowlaną, a całym procesem zajmują się jej specjaliści. Dlatego też polecam kontakt z nimi — w przyjazny i fachowy sposób przeprowadzają klienta aż do podpisania aktu notarialnego.
  Polecam i zachęcam do wyboru firmy Saveinvest!
  Andrzej Biela
  Saveinvest zajął się wydzieleniem działki oraz przekształceniem na działkę budowlaną. Zleciłam im odsprzedaż działki i nowego nabywcę znaleźli w ciągu 3 miesięcy. Działka została sprzedana ze sporym zyskiem dzięki temu, że została przekształcona na budowlaną i firma zajęła się doprowadzeniem infrastruktury. Dla mnie inwestycja była bezobsługowa.
  Rekomenduję firmę Saveinvest do współpracy :)
  Elwira Redlarska
  W dzisiejszych, pełnych oszustw czasach, oferta firmy Saveinvest wydaje się zbyt piękna by była prawdziwa. Ja sprawdziłem i mogę z całą pewnością polecić. Biznes bez ściemy.
  Radosław Wronski
  Profesjonaliści, którzy nie tylko doradzą, ale także zajmą się każdym szczegółem, dbają o stały kontakt z klientem i dobre relacje!
  Agnieszka Herezy
  Mogę z przyjemnością potwierdzić wszystkie pozytywne referencje i opinie o firmie Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa. Jako nowy nabywca działki z oferty tej firmy mogę tylko napisać, że zachęcam wszystkich szukających działek do kontaktu z jej specjalistami. Miły, profesjonalny i fachowy kontakt, bardzo dobra oferta i brak formalności — wszystkie leżą po stronie Saveinvest.
  Firma samodzielnie wydziela działki, a kupujący nie martwi się żadnymi formalnościami.
  Polecam!
  Robert Dziki
  saveinvest

  Saveinvest Sp. z o.o.
  ul. Dunin Wąsowicza 8/9
  30-112 Kraków
  tel.: +48 888 800 800

  Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

  NIP: 677-239-36-00
  REGON: 362746472
  KRS: 0000580800

  Bartosz Antos
  ul. Dunin-Wąsowicza 8/9
  30-112 Kraków
  NIP: 513-010-25-23

  Konto bankowe Alior Bank:
  92 2490 0005 0000 4500 5139 3978