logo
Zamieszkaj bezpośrednio przy
prywatnym lesie

Odległość do Enklawy Jarosławiec

Jarosławiec to miejsce, z którego nie będziesz chciał wyjeżdżać. Jeśli jednak zapragniesz zobaczyć inne nadmorskie kurorty, dojedziesz tam z łatwością. W pół godziny dostaniesz się do Ustki i Darłowa, w 40 minut do Słupska, a mniej niż 20 minut zajmie Ci dojazd nad jezioro Wicko lub jezioro Kopań. Nieco ponad godzina drogi samochodem dzieli Jarosławiec od Mielna, Kołobrzegu i Łeby.
 
Czas
Odległość
Aquapark
15 min
1200 m
Plaża
23 min
1900 m
Motylarnia i papugarnia
25 min
2 km
Projektowana autostrada S6
25 min
20 km
Gdańsk
25 min
170 km
Poznań
4 h
270 km
Łódź
4 h 40 min
430 km
Wrocław
5h 20 min
450 km
Warszawa
6 h
500 km
Kraków
7h 30 min
700 km
mapa lokalizacji
ico 1900 m do morza
ico Największa w Europie
sztuczna plaża
ico 1200 m do Aquaparku
ico Prywatny las w
sąsiedztwie
ico Ogrodzony teren
dostępny tylko dla
mieszkańców
ico Basen z brodzikiem
i zjeżdżalnią
ico Boisko do siatkówki
ico Malowniczy park
krajobrazowy
ico Wygodny dojazd
asfaltową drogą
ico Projekt budynku
gratis
ico Działki uzbrojone w prąd,
wodę i kanalizację
ico Trasy rowerowe
lokalizacja mapa
Osada Jaworek

O firmie

Saveinvest to polska firma z wieloletnim doświadczeniem, której zaufały już setki klientów. Firma jest właścicielem wszystkich oferowanych działek, których zakup finansowany jest z własnego kapitału. Saveinvest tworzą eksperci rynku nieruchomości i koordynatorzy projektów inwestycyjnych, których publikacje można znaleźć na łamach wszystkich branżowych czasopism i portali.
700 zadowolnych klientow gwarancja najwyższej jakośći 17 lat doświadczenia
Gdy zdecydowałem się na sprzedaż, ekipa Saveinvest w ciągu 4 miesięcy znalazła nowego nabywcę i odsprzedała moją działkę ze sporym zyskiem :)
Sprawa została poprowadzona wzorowo od początku do końca. Saveinvest znalazło klienta i podpisało umowę na podstawie mojego pełnomocnictwa - było to dla mnie ogromnym ułatwieniem bo mieszkam za granicą i nie musiałem specjalnie przylatywać do Polski.
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą i serdecznie ją rekomenduję. Z wielką przyjemnością podpisuję się pod ich hasłem “Grunt to zysk”!
Brawo Saveinvest! :)
Elwis Lewczuk
Od firmy Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa zakupiłem działkę w Jaworku, blisko gór. Otrzymałem świetna ofertę cenową, a w pakiecie również ułatwienia w postaci zajęcia się formalnościami przez firmę — idealna opcja dla wszystkich, którzy nie mają wiedzy lub czasu!
Saveinvest przekształca samodzielnie moją działkę na budowlaną, a całym procesem zajmują się jej specjaliści. Dlatego też polecam kontakt z nimi — w przyjazny i fachowy sposób przeprowadzają klienta aż do podpisania aktu notarialnego.
Polecam i zachęcam do wyboru firmy Saveinvest!
Andrzej Biela
Saveinvest zajął się wydzieleniem działki oraz przekształceniem na działkę budowlaną. Zleciłam im odsprzedaż działki i nowego nabywcę znaleźli w ciągu 3 miesięcy. Działka została sprzedana ze sporym zyskiem dzięki temu, że została przekształcona na budowlaną i firma zajęła się doprowadzeniem infrastruktury. Dla mnie inwestycja była bezobsługowa.
Rekomenduję firmę Saveinvest do współpracy :)
Elwira Redlarska
W dzisiejszych, pełnych oszustw czasach, oferta firmy Saveinvest wydaje się zbyt piękna by była prawdziwa. Ja sprawdziłem i mogę z całą pewnością polecić. Biznes bez ściemy.
Radosław Wronski
Profesjonaliści, którzy nie tylko doradzą, ale także zajmą się każdym szczegółem, dbają o stały kontakt z klientem i dobre relacje!
Agnieszka Herezy
Mogę z przyjemnością potwierdzić wszystkie pozytywne referencje i opinie o firmie Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa. Jako nowy nabywca działki z oferty tej firmy mogę tylko napisać, że zachęcam wszystkich szukających działek do kontaktu z jej specjalistami. Miły, profesjonalny i fachowy kontakt, bardzo dobra oferta i brak formalności — wszystkie leżą po stronie Saveinvest.
Firma samodzielnie wydziela działki, a kupujący nie martwi się żadnymi formalnościami.
Polecam!
Robert Dziki