logo
Zamieszkaj bezpośrednio przy
prywatnym lesie
o osadzie Jarosławiec
Działki nad morzem z projektem domu, prywatnym basenem i lasem w sąsiedztwie aquaparku oraz największej w Europie sztucznej plaży.
Gratis - gotowy do realizacji projekt domu
i zagospodarowania działki.
Na terenie osiedla prywatna strefa rekreacyjna z basenem,
dostępna tylko dla mieszkańców Enklawy.
Bliskie sąsiedztwo największej
sztucznej plaży w Europie.
Bezpośredni dostęp do prywatnego lasu przynależącego
do terenu osiedla, na wyłączność - tylko dla mieszkańców.

Enklawa Jarosławiec - Twoja oaza spokoju w sąsiedztwie lasu i morza

Marzysz o miejscu, w którym możesz się wyciszyć i odpocząć od zgiełku miasta? Mamy dla Ciebie rozwiązanie - błękitne morze, rajska plaża, prywatny teren rekreacyjny, a to wszystko w sąsiedztwie pachnącego lasu.Enklawa Jarosławiec to miejsce, które daje nieograniczone możliwości na aktywne spędzanie czasu i wyciszenie. Zamieszkaj lub poprowadź biznes we własnym skrawku raju.
Robert Tomaszewski

Robert Tomaszewski

Prezes Saveinvest

Enklawa Jarosławiec

Pomiędzy pachnącym lasem, tuż obok morza powstała Enklawa Jarosławiec. To wyjątkowe miejsce w sercu natury, w którym własna działka otwiera Ci drzwi do nieograniczonych możliwości.

Korzystaj z uroków wybrzeża, ciesz się otoczeniem i wypoczywaj na największej w Europie sztucznej plaży

ico 1900 m do morza
ico Największa w Europie
sztuczna plaża
ico 1200 m do Aquaparku
ico Prywatny las w
sąsiedztwie
ico Ogrodzony teren
dostępny tylko dla
mieszkańców
ico Basen z brodzikiem
i zjeżdżalnią
ico Boisko do siatkówki
ico Malowniczy park
krajobrazowy
ico Wygodny dojazd
asfaltową drogą
ico Projekt budynku
gratis
ico Działki uzbroimy w prąd,
wodę i kanalizację
ico Trasy rowerowe

Działka w okolicy, która nie pozwoli Ci się nudzić

Korzystaj z możliwości, które daje rozkwitający perspektywami Jarosławiec: oddaj się szaleństwu w Aquaparku z basenami o łącznej powierzchni 1700 m2 i łaźnią parową w grocie z wodospadami. Pospaceruj po jednej z największych i najczystszych sztucznych plaż w Europie, dzięki której Jarosławiec zyskał miano polskiego Dubaju. Wybierz się na Przystań Morską i skosztuj świeżej ryby. Góry nad morzem? W Jarosławcu to możliwe, jeśli odwiedzisz całoroczny stok narciarski!
O ENKLAWIE
Działka w okolicy, która nie
pozwoli Ci się nudzić
Działki w trakcie przekształcania w lokalizacji docenianej przez turystów i inwestoró

Działki w trakcie przekształcania w lokalizacji docenianej przez turystów i inwestorów

Enklawa Jarosławiec urzeknie Cię nie tylko ogromem atrakcji pośród czarującej przyrody, ale także szansą na biznes. Ciesz się perspektywą własnego kawałka raju do wypoczynku z rodziną, lub wyjątkowymi perspektywami finansowymi, jakie daje inwestycja w działkę w tak pożądanym turystycznie regionie.Decydując się na zakup działki w tej bajecznej lokalizacji nie musisz tracić czasu na formalności, ponieważ zajmiemy się nimi za Ciebie. Wraz z uzbrojoną już w wodę i kanalizację działką otrzymasz gratis projekt budynku w dwóch wariantach. Wybierz idealną działkę, która już czeka na Ciebie.
CENY DZIAŁEK
Osada Jaworek

O firmie

Saveinvest, polskiej firmie z wieloletnim doświadczeniem zaufały już setki klientów. Firma jest właścicielem wszystkich oferowanych działek, których zakup finansowany jest z własnego kapitału. Saveinvest tworzą eksperci rynku nieruchomości i koordynatorzy projektów inwestycyjnych, których publikacje można znaleźć na łamach wszystkich branżowych czasopism i portali.
700 zadowolnych klientow gwarancja najwyższej jakośći 17 lat doświadczenia
Gdy zdecydowałem się na sprzedaż, ekipa Saveinvest w ciągu 4 miesięcy znalazła nowego nabywcę i odsprzedała moją działkę ze sporym zyskiem :)
Sprawa została poprowadzona wzorowo od początku do końca. Saveinvest znalazło klienta i podpisało umowę na podstawie mojego pełnomocnictwa - było to dla mnie ogromnym ułatwieniem bo mieszkam za granicą i nie musiałem specjalnie przylatywać do Polski.
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą i serdecznie ją rekomenduję. Z wielką przyjemnością podpisuję się pod ich hasłem “Grunt to zysk”!
Brawo Saveinvest! :)
Elwis Lewczuk
Od firmy Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa zakupiłem działkę w Jaworku, blisko gór. Otrzymałem świetna ofertę cenową, a w pakiecie również ułatwienia w postaci zajęcia się formalnościami przez firmę — idealna opcja dla wszystkich, którzy nie mają wiedzy lub czasu!
Saveinvest przekształca samodzielnie moją działkę na budowlaną, a całym procesem zajmują się jej specjaliści. Dlatego też polecam kontakt z nimi — w przyjazny i fachowy sposób przeprowadzają klienta aż do podpisania aktu notarialnego.
Polecam i zachęcam do wyboru firmy Saveinvest!
Andrzej Biela
Saveinvest zajął się wydzieleniem działki oraz przekształceniem na działkę budowlaną. Zleciłam im odsprzedaż działki i nowego nabywcę znaleźli w ciągu 3 miesięcy. Działka została sprzedana ze sporym zyskiem dzięki temu, że została przekształcona na budowlaną i firma zajęła się doprowadzeniem infrastruktury. Dla mnie inwestycja była bezobsługowa.
Rekomenduję firmę Saveinvest do współpracy :)
Elwira Redlarska
W dzisiejszych, pełnych oszustw czasach, oferta firmy Saveinvest wydaje się zbyt piękna by była prawdziwa. Ja sprawdziłem i mogę z całą pewnością polecić. Biznes bez ściemy.
Radosław Wronski
Profesjonaliści, którzy nie tylko doradzą, ale także zajmą się każdym szczegółem, dbają o stały kontakt z klientem i dobre relacje!
Agnieszka Herezy
Mogę z przyjemnością potwierdzić wszystkie pozytywne referencje i opinie o firmie Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa. Jako nowy nabywca działki z oferty tej firmy mogę tylko napisać, że zachęcam wszystkich szukających działek do kontaktu z jej specjalistami. Miły, profesjonalny i fachowy kontakt, bardzo dobra oferta i brak formalności — wszystkie leżą po stronie Saveinvest.
Firma samodzielnie wydziela działki, a kupujący nie martwi się żadnymi formalnościami.
Polecam!
Robert Dziki