Zarządzaj plikami cookies
Przejdź na Saveinvest.pl

O Osadzie Karwia

Osada Karwia to działki w trakcie przekształcenia i uzbrajania z basenem, jacuzzi i sauną na terenie inwestycji. Osada Karwia leży w pobliżu lasu oraz wielu nadmorskich atrakcji, w tym stadniny koni, rezerwatu przyrody Źródliska Czarnej Wody, Sowiego Jaru, toru motocrossowego, dworu w Żarnowcu oraz zamku i parku zamkowego w Krokowej.
Bliskość popularnych, nadmorskich kurortów sprawia, że Osada Karwia to znakomite miejsce do prowadzenia biznesu. Stąd szybko i sprawnie dotrzesz do Jeziora Żarnowieckiego, Karwii, Pucka, Jastrzębiej Góry, Dębek lub Władysławowa.

Tylko minuty dzielą Cię od nadmorskich przygód...

W Osadzie Karwia powstanie strefa wypoczynku, w której naładujesz baterie i zaczerpniesz luksusu. Tu poczujesz się bezpiecznie i ani przez moment nie będziesz się nudzić! Duży basen z miejscem na leżaki, zewnętrzna sauna i jacuzzi – Twój prywatny raj na wyciągnięcie ręki!

A gdy nacieszysz się już zapachem lasu i atrakcjami Twojej Osady, możesz wybrać się na jedną z najpiękniejszych i najczystszych plaż na Wybrzeżu, od której dzieli Cię jedynie 3800 m.

Karwia – miejscowość wielkich możliwości

Od lat przyciąga turystów swoim największym atutem – przepiękną, rajską plażą z białym piaskiem. Plaża w Karwii z powodzeniem rywalizuje z największymi plażami w najbardziej znanych, polskich i europejskich kurortach. Od lądu oddzielają ją wydmy i pachnący, sosnowy las. Czyste, nasycone jodem powietrze, ścieżki rowerowe, biegnące m.in. do Jastrzębiej Góry, ścieżki nordic walking i położenie nad rezerwatem florystycznym czynią z Karwii jedną z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich miejscowości.

Dla Twojego komfortu

podgrzewany basen zewnętrzny

strefa rekreacji z sauną i jacuzzi

działki z prywatnym lasem

12 min. rowerem (4100m) do plaży z białym piaskiem

działki w trakcie przekształcania na budowlane

po przekształceniu uzyskamy pozwolenie na budowę

2 projekty gratis: dom lub dwulokalowy na wynajem

spójna i estetyczna zabudowa

teren ogrodzony

przystanek autobusowy przy działkach

stadnina koni w pobliżu

Jastrzębia Góra
i Władysławowo w okolicy

Stadnina Koni Rumak – zabawa dla całej rodziny

Osada Karwia dzieli jedynie spacer do stadniny koni, w której czekają atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przejażdżki na koniach i kucykach, lekcje jazdy konnej pod okiem wykwalifikowanego instruktora – to tylko część rozrywek!

Stadnina koni oferuje także przejazdy na quadach, zwiedzanie mini zoo dla najmłodszych, a także labirynt kukurydzy, który bije rekordy popularności wśród rodzin.

W otoczeniu natury, w pobliżu nadmorskich atrakcji

Osada Karwia wypełni zapach lasu, który otacza działki aż z trzech stron. Osada powstanie w spójnej, estetycznej zabudowie, z zakazem lokalizacji domków holenderskich, blaszaków oraz przyczep.

Odwiedź Karwię, Jastrzębią Górę, Jezioro Żarnowieckie. Spaceruj brzegiem morza lub wybierz się na przejażdżkę urokliwą trasą rowerową do Rezerwatu Przyrody Widowo. Ciesz się błogim spokojem, bliskością natury i odrobiną luksusu, każdego dnia!