Przejdź na Saveinvest.pl
Zarządzaj plikami cookies
Bezpłatny dobór działek Sprawdź ceny działek

Enklawa Jarosławiec

to miejsce w które zainwestowała już natura
slide1

Osiedle działek znajdujące się zaledwie 1800 m
od morza i jednej z największych oraz najczystszych
plaż w Polsce i Europie. Działki ulokowane są przy samym lesie i czekają na Ciebie.

Scrolluj w dół
slide2

Enklawa Jarosławiec to działki budowlane w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego (MPZP). Jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci odnaleźć spokój i zagwarantować udany urlop dla całej rodziny, to Enklawa Jarosławiec jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Scrolluj w dół
slide3

Enklawa Jarosławiec to działki budowlane w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego (MPZP). Jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci odnaleźć spokój i zagwarantować udany urlop dla całej rodziny, to Enklawa Jarosławiec jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Scrolluj w dół
o osadzie Jarosławiec

Miejsce rajskiego wypoczynku
z bogatą w atrakcje strefą rekreacji

Jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci odnaleźć spokój i zagwarantować udany urlop dla całej rodziny, to Enklawa Jarosławiec jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Zadbaliśmy o to, aby zapewnić Ci szereg możliwości na aktywny wypoczynek. Znajdująca się w naszym kompleksie działek strefa rekreacji posiada zaplecze, które zapewni rozrywkę dla każdego. Skorzystaj z dwóch basenów i zjeżdżalni, które pokochają Twoje dzieci. Po pływaniu odpocznij na jednym z leżaków, podczas gdy dzieci będą korzystać z atrakcji na placu zabaw. Jeśli zgłodniejesz, to możesz się pożywić rarytasami z tutejszych punktów gastronomicznych, lokalnego ryneczku lub sklepiku. To wszystko w otoczeniu malowniczej łąki kwietnej i drzew czeka na Ciebie w Enklawie Jarosławiec.

Aquapark w Jarosławcu

Mokre szaleństwo ma swoją siedzibę w aquaparku – olbrzymim kompleksie basenów, których powierzchnia wynosi 1700 m2 wewnątrz oraz na zewnątrz. 10 zjeżdżalni wodnych, gejzery, powietrzne jacuzzi, saunarium i łaźnia parowa to atrakcje przygotowane dla dużych i małych fanów wodnych atrakcji.
o osadzie Jarosławiec
o osadzie Jarosławiec

Plaża w Jarosławcu

Szturmująca rankingi sztuczna plaża w Jarosławcu zapewniła miejscowości porównania do Dubaju. Czysta, szeroka, mogąca pomieścić cały arsenał spragnionych morza turystów – plaża w Jarosławcu uznawana jest za jedną z najlepszych nie tylko w Polsce ale i Europie.

Enklawa Jarosławiec

Osiedle działek budowlanych w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego (MPZP). Dostępne z projektem budynku i uzbrojeniem w kanalizację i wodę. Działki ulokowane są przy samym lesie i czekają na Ciebie, zawierając na swoim terenie prywatny basen, boisko do piłki siatkowej i mnóstwo innych atrakcji. Zaledwie 1800 m od morza i jednej z największych oraz najczystszych plaż w Polsce i Europie. Zamieszkaj na zamkniętym osiedlu, gdzie będziesz mógł spędzać swój wolny czas, spacerując wśród zieleni i zapachu lasu.

o osadzie Jarosławiec

Jarosławiec

Niegdyś wieś rybacka, której skarbem był bursztyn, dziś – miejsce, na które stawiają turyści i włodarze. W 2018 r. powstała tu szeroka i uznawana za jedną z najczystszych plaż w Polsce i Europie. Nazywana drugim Dubajem, ta miejscowość ujęła już inwestorów i zwiedzających z Polski i innych zakątków świata. W Jarosławcu powstają wciąż nowe atrakcje, które obok 33-metrowej latarni morskiej, aquaparku, całorocznego stoku narciarskiego i rybackiej przystani morskiej zachęcają do aktywnego spędzania wolnego czasu. Sąsiedztwo lasu i morza stwarza idealne warunki do osiedlenia oraz inwestowania we własny rekreacyjny biznes. To miejsce, które idealnie łączy sielskość i spokój z atrakcjami okolicy – wszystko, czego szukasz, niezależnie czy zamieszkasz tu ze swoją rodziną czy poprowadzisz biznes dla chłonących nadmorskie szaleństwa turystów.