Zarządzaj plikami cookies

Elwira Redlarska

Kto z nas nie marzył o domu nad morzem?

Pani Elwira Redlarska postanowiła to marzenie zrealizować i mimo, że stresowały ją czasochłonne procedury, z pomocą Saveinvest zainwestowała w dwie działki.

Jedną z nich, ponownie dzięki pomocy Saveinvest, sprzedała z wyraźnym zyskiem.

Zysk ten pomógł sfinalizować budowę wymarzonego domu Pani Elwiry, a my znowu pomogliśmy naszej Klientce z formalnościami i procedurami.


Elwira Redlarska

Zaczęło się od marzeń

„Marzyłam o małym domku w malowniczej okolicy. Zainwestowałem w dwie działki, a ze sprzedaży jednej z nich sfinalizowałam w części budowę domu nad morzem.

Dobra lokalizacja to dopiero początek

Moje zainteresowanie wzbudziła lokalizacja działki ok. 5 km od morza. Mimo, że realizowałam marzenie, dość drobiazgowo porównywałam różne oferty. Moje zaufanie wzbudziła profesjonalna prezentacja działki i fakt, że w całym procesie, przy wielu formalnościach miałam pełne wsparcie ze strony Saveinvest.

Udana inwestycja w działkę pomogła sfinalizować dom

Po dobrych doświadczeniach w trakcie nabywania pierwszej działki, zdecydowałam się na drugą inwestycję, tym razem znacznie bliżej, bo ok 800 metrów od morza. To miejsce, w którym miał powstać mój wymarzony nadmorski dom.

Inwestując w nieruchomości należy liczyć się z wieloma formalnościami, które zajmują sporo czasu i bywają stresujące.

Na szczęście mogłam liczyć na pomoc specjalistów Saveinvest, którzy przejęli wiele zadań, między innymi procedury wydzielenia działki, uzyskania warunków zabudowy na dom jednorodzinny, czy też formalności związane z doprowadzeniem wody i uregulowaniem kwestii drogi dojazdowej.

93% stopa zysku w ciągu 5 lat

Szukając sposobu na sfinansowanie inwestycji w dom, ponownie skorzystałam z pomocy Saveinvest, tym razem przy sprzedaży pierwszej działki.

Po pięciu latach od zakupu, dzięki poczynionym procesom inwestycyjnym i pomocy Saveinvest, odsprzedałam ją prawie dwukrotnie drożej!

Dzięki temu uzyskałam stopę zysku z inwestycji na poziomie 93,4%.

Spory zysk z inwestycji w pierwszą działkę pomógł mi sfinalizować budowę wymarzonego domu, o powierzchni 140 m2 i położonego 800 metrów od morza.

Czy mogę polecić Saveinvest?

Osobiście doceniam fakt, że nie muszę bezpośrednio zajmować się skomplikowanymi i czasochłonnymi formalnościami, które przejęli eksperci Saveinvest.

Zdecydowanie polecam współpracę z Saveinvest, szczególnie jeżeli nie jesteś ekspertem rynku nieruchomości i nie masz czasu lub wiedzy na temat wszystkich formalności!

Bardzo doceniłam profesjonalne wsparcie przy zakupie działek oraz zyskownej sprzedaży jednej z nich.

back to top