Zarządzaj plikami cookies
Wróć do historii sukcesu

Grzegorz Wesołowski
Blisko 220% zysku z inwestycji w nieco ponad 3 lata

Umów się na konsultację

Co spowodowało, że Pan Grzegorz zdecydował się na zakup działki?

Większość inwestycji wymaga dysponowania gotówką, aby przedsięwzięcie mogło się powieść i było opłacalne. Gdy jednak inwestorowi zależy na tym, by móc skorzystać z rat, jednocześnie nie wchodząc w relację z bankiem, rozwiązaniem jest współpraca z Saveinvest. My oferujemy możliwość rozłożenia płatności na raty.


Rozważałem różne formy inwestycji, w tym także popularne flipy na kawalerki w dużych miastach. Tu jednak zauważyłem, że konkurencyjność jest wysoka, a oferty porównywalne, stąd też trudno na spektakularny zarobek. Sprawa nieco inaczej kształtuje się w przypadku działek. Ziemia daje większe możliwości, jeśli chodzi o niestandardowy zysk. Poza tym po zapoznaniu się z ofertą Saveinvest, system płatności okazał się bardzo atrakcyjny, spełnił moje oczekiwania w pełni.

– mówi Pan Grzegorz.

Jak przygotować się do inwestycji?

Przed podjęciem decyzji o zakupie, zawsze warto jest się rozeznać, porównać oferty, sprawdzić wszelkie kwestie formalne i techniczne. Wchodzenie w ciemno w inwestycję to rosyjska ruletka, dlatego zawsze zalecamy inwestorom skrupulatne przemyślenie wszelkich aspektów. Pan Grzegorz, zanim się do nas zgłosił, rozważał różne oferty i obejrzał kilka działek. Co zatem przekonało go do współpracy z Saveinvest?


Zgłosiłem się do ekspertów, ponieważ zależało mi na tym, by zyskać dostęp do szerokiej oferty i wsparcie specjalistów tej branży. Chciałem zainwestować w coś, co będzie miało sens i pozwoli pomnożyć moje środki. To nie miała być działka na całe życie, na której postawię dom. Raczej myślałem o tym, by było to miejsce, gdzie albo stworzę ciekawy i dochodowy biznes albo trochę na tym zarobię. Wyszło lepiej niż się spodziewałem, a ja przez cały okres czułem się pewnie z podjętą decyzją, mając wsparcie doświadczonych specjalistów.

Jak pomogła firma Saveinvest

Jakie były obawy przed podjęciem inwestycji w działkę
w Osadzie Jaworek?

Zakup ziemi w celach inwestycyjnych wiąże się z jedną, główną obawą – czy uda się podnieść jej wartość? Pan Grzegorz ma wykształcenie ekonomiczne i jest wykładowcą na Wyższej Szkołe Bankowej we Wrocławiu, stąd też doskonale potrafił rozeznać się w tym, jakie jest ryzyko oraz jakie są szanse na zarobek. Wchodząc we współpracę z Saveinvest dokładnie sprawdził opinie innych inwestorów, poznał nasze portfolio i sprawdził warunki związane z finansowaniem, w związku z czym obawy były znacznie mniejsze.


Wiedziałem, że kupuję od profesjonalistów i współpracując z ekspertami. Mogłem liczyć na doradztwo przy zakupie i pomoc w podniesieniu wartości działki. Nie musiałem się praktycznie wcale angażować, co też było dla mnie ogromną zaletą. Nieco obawiałem się, że nie uda się przekształcić działki, ale właściwie nawet wtedy czułem, że będzie to bardzo atrakcyjna działka rekreacyjna. Koniec końców obawy okazały się bezpodstawne, a specjaliści Saveinvest zrobili jeszcze więcej niż mogłem się spodziewać. Były to m.in. zmiana studium, sporządzenie MPZP z przeznaczeniem pod zabudowę MN/UT, wydzielenie działek, doprowadzenie prądu do terenu, budowa drogi.

– deklaruje Pan Wesołowski.

Jakie były obawy przed podjęciem inwestycji w działkę w Osadzie Jaworek?

Czy Pan Grzegorz jest zadowolony ze współpracy z Saveinvest?


Ostatecznie po nieco ponad 3 latach sprzedałem działkę z zyskiem, który mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Nakłady inwestycyjne oraz prowizja za pośrednictwo były niewielkie w porównaniu do tego, ile udało mi się zarobić na działce w Osadzie Jaworek. Jeśli dodać do tego fakt, że wszelki dokumenty udało się sporządzić i dopiąć elektronicznie, mogłem kupić działkę na raty na preferencyjnych warunkach, a przy tym to specjaliści Saveinvest znaleźli dla mnie kupca, który zaproponował atrakcyjną cenę – jestem zachwycony! Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce pomnożyć swoje środki i rozważnie inwestować pod nadzorem ekspertów.

Pan Grzegorz osiągnął zysk w wysokości 219,39%, pomimo poniesienia kosztów nakładów inwestycyjnych i prowizji w kwocie 28 177 zł.

Planujesz bezpiecznie ulokować swoje środki? A może chcesz zarobić, ale nie masz teraz pełnej kwoty na inwestycję? Współpraca z Saveinvest to propozycja dla Ciebie. W każdym z tych przypadków będziemy w stanie pomóc i zaoferować atrakcyjną ofertę. Skontaktuj się z nami. Zaufało nam już wielu Inwestorów, którzy dziś czerpią korzyści finansowe z podjętej niegdyś decyzji. Pomożemy Ci w realizacji Twoich celów i marzeń!

Umów się na konsultację

Spis treści

Saveinvest Porozmawiajmy

Niezależnie od tego, czy realizujesz marzenie, czy inwestujesz, obejrzyj ofertę naszych działek i porozmawiaj z naszym ekspertem.

To właśnie profesjonalne doradztwo i wsparcie w formalnościach, sprawia, że klienci tacy jak Pan Grzegorz mogą realizować marzenia, dodatkowo ciesząc się zyskami z inwestycji.

Umów się na 15 minutową konsultację
i poznaj aktualną ofertę działek.
  * Pole obowiązkowe

  Zobacz inne
  historie sukcesu

  quote

  Inwestuj pieniądze a nie czas

  Małgorzata Gehlan

  Przeczytaj historię
  quote

  Łącznie z Saveinvest nabyłem 5 działek w różnych lokalizacjach

  Piotr Walter

  Przeczytaj historię

  Nasze inwestycje to gwarancja zysku

  Zobacz co zrobiliśmy, aby zyskały na wartości

  • Przekształciliśmy na budowlane 661 działek

  • Wydzieliliśmy 680 działek

  • Wykonaliśmy 137 zgłoszeń budowy

  • Doprowadziliśmy wodę do 664 działek

  • Doprowadziliśmy kanalizację do 273 działek

  • Umożliwiliśmy podłączenie prądu do 631 działek

  • Wybudowaliśmy podłączenie gazu do 389 działek

  • Wybudowaliśmy 4 km ogrodzeń

  • Utwardziliśmy 10,18 km ogrodzeń

  • Wybudowaliśmy na Jeziorze Jamno 2 pomosty spacerowe o długości łącznie ponad 216 m

  Zobacz jak zmieniała się wartość naszych inwestycji

  Napisali o nas

  Skontaktuj się z nami

  Zadzwoń: +48 888 800 800*
  lub napisz wiadomość - rozpocznijmy współpracę!
   *Standardowy koszt połączenia
   **Pole obowiązkowe