Zarządzaj plikami cookies
Wróć do historii sukcesu

Piotr Walter
Prawie 265% zysku z inwestycji w ziemię w niespełna 20 miesięcy

Pan Piotr, kiedy się do nas zgłosił, od razu wiedział, że interesuje go inwestycja w ziemię. Była to przemyślana decyzja, bowiem już od 2010 roku rozważał takie ulokowanie środków.

Rozwój własnej firmy za granicą pochłaniał jednak czas i sprawił, że inwestowanie zeszło na dalszy plan. Gdy jednak nastała pandemia, a ceny działek zaczęły wędrować w górę, nasz Klient zdecydował, że dłużej czekać nie może.

Umów się na konsultację

Dlaczego inwestycja w ziemię to dobry pomysł?

Prześledził więc liczne oferty i skontaktował się z właścicielami różnych działek. W końcu postanowił zdać się na specjalistów, którzy doskonale potrafią ocenić potencjał inwestycyjny działki i pomogą we wszelkich formalnościach.


Skontaktowałem się z Saveinvest i od pierwszej rozmowy czułem, że rozmawiam z dobrym partnerem do współpracy. Najpierw mój doradca poznał moje potrzeby i oczekiwania, później przedstawił ofertę różnych działek. Za pierwszym razem padło na Mielenko, które wydawało mi się bardzo dobrą lokalizacją do postawienia domku, gdzie zaznam spokoju na emeryturze. Taki miałem plan, ale życie potoczyło się nieco inaczej.

– mówi Pan Piotr.

Kolejne inwestycje z Saveinvest

Działki nad morzem to świetny sposób na inwestowanie wolnych środków. Olbrzymi potencjał ze względu na lokalizację sprawia, że na gruntach niemal zawsze można zarobić. Szczególnie, jeśli podjęte zostaną działania, które podniosą wartość działki. W przypadku ziemi zakupionej przez Pana Piotra, Saveinvest zajęło się wydzieleniem działek oraz dokonaniem zgłoszenia budowy na domki. Mielenko zaczęło bardzo się rozbudowywać i rozwijać pod względem infrastruktury, a tym samym wrosła atrakcyjność ziemi na tym obszarze.


Współpraca z Saveinvest była dla mnie bardzo korzystnym rozwiązaniem. Wszelkie formalności zostały dopełnione zdalnie, a ja właściwie niczym nie musiałem się martwić. Choć moje plany się zmieniły i ostatecznie zdecydowałem się na sprzedaż działki, to eksperci Saveinvest znaleźli kupca na dogodnych warunkach. Pozwoliło mi to na kolejne inwestycje – łącznie z Saveinvest nabyłem 5 działek w różnych lokalizacjach. Co ciekawe, w Chłopach kupiłem nawet ich nie oglądając! Kompletna dokumentacja zdjęciowa, filmy, przejrzysta strona www i obsługa na najwyższym poziomie sprawiły, że zaufałem ekspertom i z przyjemnością wszedłem w kolejne wspólne działania.

– chwali współpracę z Saveinvest Pan Piotr.

Jak pomogła firma Saveinvest?

Czy Pan Piotr planuje kolejne inwestycje?


Wiele zależy od sytuacji finansowej oraz tego, czy uda się trafić atrakcyjną ofertę. Póki co jestem bardzo zadowolony z podjętych kroków we współpracy z Saveinvest i nie mówię nie. Na chwilę obecną nie rozważam też innych sposobów lokowania środków – grunty to właściwie pewny zysk. Szczególnie, jeśli potencjał działki zostanie dobrze wykorzystany. Planuję też pogłębić moją wiedzę z zakresu inwestowania w nieruchomości i wkrótce wybieram się na konferencję w Anglii, która zapewne poszerzy moje horyzonty.

– mówi nam Pan Piotr.

Podsumowując więc, Pan Piotr Walter to jeden z naszych Klientów, którzy po owocnej współpracy przy pierwszej inwestycji, zdecydowali się na kolejne wspólne działania. W Saveinvest zapewniamy atrakcyjne działki o wysokim potencjale, w dobrych cenach i na korzystnych warunkach finansowania – oferujemy nawet możliwość zakupu na raty! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zależy Ci na bezobsługowej inwestycji lub po prostu marzysz o działce w świetnej lokalizacji nad morzem lub w górach – zapraszamy do kontaktu!

Spis treści

Saveinvest Porozmawiajmy

Niezależnie od tego, czy realizujesz marzenie, czy inwestujesz, obejrzyj ofertę naszych działek i porozmawiaj z naszym ekspertem.

To właśnie profesjonalne doradztwo i wsparcie w formalnościach, sprawia, że klienci tacy jak Pan Piotr mogą realizować marzenia, dodatkowo ciesząc się zyskami z inwestycji.

Umów się na 15 minutową konsultację i poznaj aktualną ofertę działek.  * Pole obowiązkowe

  Zobacz inne
  historie sukcesu

  quote

  Inwestuj pieniądze a nie czas

  Małgorzata Gehlan

  Przeczytaj historię
  quote

  Blisko 220% zysku z inwestycji

  Grzegorz Wesołowski

  Przeczytaj historię

  Nasze inwestycje to gwarancja zysku

  Zobacz co zrobiliśmy, aby zyskały na wartości

  • Przekształciliśmy na budowlane 661 działek

  • Wydzieliliśmy 680 działki

  • Wykonaliśmy 137 zgłoszeń budowy

  • Doprowadziliśmy wodę do 664 działek

  • Doprowadziliśmy kanalizację do 273 działek

  • Umożliwiliśmy podłączenie prądu do 631 działek

  • Wybudowaliśmy podłączenie gazu do 389 działek

  • Wybudowaliśmy 4 km ogrodzeń

  • Utwardziliśmy 10,18 km ogrodzeń

  • Wybudowaliśmy na Jeziorze Jamno 2 pomosty spacerowe o długości łącznie ponad 216 m

  Zobacz jak zmieniała się wartość naszych inwestycji

  Napisali o nas

  Skontaktuj się z nami

  Zadzwoń: +48 888 800 800
  lub napisz wiadomość - rozpocznijmy współpracę!   * Pole obowiązkowe