Zarządzaj plikami cookies
Wróć do historii sukcesu

Małgorzata Gehlen
Ponad 283% zysku z inwestycji w niespełna 12 lat

Czy w każdą działkę warto inwestować? Zdecydowanie nie.

Choć ogólnie przyjmuje się, że wartość nieruchomości z biegiem lat rośnie, to jednak duże znaczenie ma to, jaki jest potencjał danej działki i jaka jest jej wartość początkowa.

Umów się na konsultację

Działki budowlane, w które warto inwestować

W Saveinvest podpowiadamy naszym Klientom, w jakiego typu działkę warto zainwestować. Z naszej porady skorzystała między innymi Pani Małgorzata Gehlen:


Nie miałam czasu na poszukiwanie idealnej działki, ani też wiedzy, jakie kryteria powinna ona spełniać. Zaufałam specjalistom, którzy pomogli mi w wyborze nieruchomości, która okazała strzałem w dziesiątkę i doskonałą inwestycją. Poza działkami rozważałam zakup mieszkania nad morzem, jednak zdecydowałam się na ziemię, ponieważ jest to inwestycja bezobsługowa. Planowałam wyjazd za granicę, a dochody z wynajmu mieszkania nie były dla mnie wówczas priorytetem.

Mowa tutaj o przepięknej, słonecznej działce w miejscowości Gąski, która znajduje się w gminie Mielno. Od morza dzieli ją zaledwie 679 m. Działka ma charakter budowlany i jest ujęta w miejscowym planie zagospodarowania.

Inwestycja, która nie wymaga żadnych działań

Chcąc zainwestować środki, często obawiamy się szeregu formalności i obowiązków – zarówno, przy rozpoczęciu przedsięwzięcia, jak i na późniejszych etapach. Nierzadko potrzebne jest posiadanie odpowiedniej wiedzy (np. przy inwestowaniu na giełdzie) albo poświecenie sporej ilości czasu na analizy i odpowiednie reagowanie na zmiany. Decydując się na pomoc Saveinvest, w ogóle nie musisz zajmować tym swoich myśli!


To była wyjątkowa współpraca, która nie wymagała ode mnie żadnego działania. I właściwie to był mój priorytet! Wszystkim zajęli się eksperci Saveinvest. Nawet akt udało nam się podpisać zdalnie.

– dodaje Pani Małgorzata.

Czy u Pani Małgorzaty pojawiły się jakieś obawy związane z inwestycją? W końcu to sposób na ulokowanie oszczędności, które dopiero w dłuższej perspektywie przyniosą oczekiwany zysk.

Oto, co usłyszeliśmy w odpowiedzi na zadane pytanie:Kontaktowałam się z różnymi inwestorami i miałam spore wątpliwości, na jaki krok się zdecydować. Obejrzałam kilka działek, ale nie wszystkie odpowiadały opisowi oferty, przy niektórych pojawił się problem z późniejszym przekształceniem. Ważne było dla mnie, aby ekspert, z którym będę współpracować, miał odpowiednią wiedzę, umiejętności i był wiarygodny. Pan Robert, mój agent, był wprawdzie dość młody i miałam obawy, czy uda mu się spełnić moje oczekiwania. Tu jednak muszę przyznać, że wiek nie ma znaczenia – najważniejsze są doświadczenie, zaangażowanie i odpowiednie podejście do sprawy. Dobra opieka w inwestowaniu to priorytet i współpracując z Saveinvest właśnie ją zyskałam!

Jak pomogła firma Saveinvest?

Co można zyskać dzięki inwestowaniu z Saveinvest?

Zastanawiasz się, czym różni się zakup działki na własną rękę od zakupu we współpracy z Saveinvest? Przede wszystkim oszczędzasz swój czas i energię na poszukiwania odpowiedniej nieruchomości i późniejsze przygotowanie jej do sprzedaży z zyskiem.

Gdy Pani Małgorzata zgłosiła się do nas w połowie 2009 roku, zaprezentowaliśmy kilka różnych działek. Warto tu wspomnieć, że każdy nasz Klient ma możliwość zmiany działki w ciągu 12 miesięcy od podpisania umowy przedwstępnej! Decyzja zapadła i wybór padł na działkę budowlaną w Gąskach, nieopodal Mielna. Przez lata nabierała ona na wartości, a przyczynili się do tego nasi eksperci.


Nie znam się na formalnościach i nie miałabym pojęcia, jak zwiększyć potencjał mojej działki. Zdałam się na pomoc fachowców, którzy zajęli się m.in. uzyskaniem warunków zabudowy (WZ) na dom jednorodzinny, realizacją sieci wodociągowej, gazowej i elektroenergetycznej, a nawet budową drogi wewnętrznej. Efekt? Zysk, o jakim nawet nie marzyłam, gdy decydowałam się na tę współpracę! Dziś dzięki tym środkom mogę spełnić swoje marzenia.” – wspomina Pani Małgorzata i dodaje „Po owocnej współpracy zdecydowałam się na kolejne inwestycje w działki z Saveinvest – w górach oraz nad morzem. Jeszcze nie wiem, jaki będzie zysk, ale obserwując przykład działki w Gąskach myślę, że będę bardzo zadowolona.

Zysk, który Pani Małgorzata osiągnęła, jest już po odliczeniu kosztów nakładów inwestycyjnych i prowizji w łącznej wysokości 23 706 zł.

Zastanawiasz się, jak bezpiecznie ulokować swoje środki i mieć pewność, że inwestycja zaprocentuje? Skontaktuj się z nami, a my powiemy, jak możemy Ci pomóc. Zaufało nam już wielu Klientów, którzy dziś cieszą się z podjętej niegdyś decyzji. Dołącz do tego grona. Pomożemy Ci w realizacji Twoich celów i marzeń!

Umów się na konsultację

Spis treści

Saveinvest Porozmawiajmy

Niezależnie od tego, czy realizujesz marzenie, czy inwestujesz, obejrzyj ofertę naszych działek i porozmawiaj z naszym ekspertem.

To właśnie profesjonalne doradztwo i wsparcie w formalnościach, sprawia, że klienci tacy jak Pani Małgorzata mogą realizować marzenia, dodatkowo ciesząc się zyskami z inwestycji.

Umów się na 15 minutową konsultację i poznaj aktualną ofertę działek.
  * Pole obowiązkowe

  Zobacz inne
  historie sukcesu

  quote

  Blisko 220% zysku z inwestycji

  Grzegorz Wesołowski

  Przeczytaj historię
  quote

  Zaczęło się od marzeń

  Elwira Redlarska

  Przeczytaj historię

  Nasze inwestycje to gwarancja zysku

  Zobacz co zrobiliśmy, aby zyskały na wartości

  • Przekształciliśmy na budowlane 661 działek

  • Wydzieliliśmy 680 działek

  • Wykonaliśmy 137 zgłoszeń budowy

  • Doprowadziliśmy wodę do 664 działek

  • Doprowadziliśmy kanalizację do 273 działek

  • Umożliwiliśmy podłączenie prądu do 631 działek

  • Wybudowaliśmy podłączenie gazu do 389 działek

  • Wybudowaliśmy 4 km ogrodzeń

  • Utwardziliśmy 10,18 km ogrodzeń

  • Wybudowaliśmy na Jeziorze Jamno 2 pomosty spacerowe o długości łącznie ponad 216 m

  Zobacz jak zmieniała się wartość naszych inwestycji

  Napisali o nas

  Skontaktuj się z nami

  Zadzwoń: +48 888 800 800*
  lub napisz wiadomość - rozpocznijmy współpracę!
   *Standardowy koszt połączenia
   **Pole obowiązkowe